Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

Funkční balíčky

S potěšením Vám představujeme nové "funkční" balíčky, které můžete využít také, jako skvělou Vánoční nadílku pro své chlupáče.
 
Balíčky jsou sestavené pro pejsky velmi chutně, kvalitně a hlavně zdravě. 
 
K dispozici máme čtyři druhy balíčků: Imunita, Štěně, Zdravý pohyb, Kůže a srst.
 

Nejprodávanější

 • 1. kůže a srst
  Kůže a srst

  Zdraví kůže a kvalita srsti psů je velmi důležitou součástí života...

  1 150 Kč / ks
 • 2. zdravý pohyb
  Zdravý pohyb

  MOBILITYVET je doplněk určený pro všechny kategorie psů. Jeho účelem...

  1 329 Kč / ks
 • 3. štěněcí
  Štěně

  Kalcivet je produkt určený k výživě štěňat,  těhotn ých a...

  1 159 Kč / ks
 • 4. imunita
  Imunita

  Psi jsou vystaveni určitému fyzickému úsilí a aktivitám denně. Velmi...

  1 150 Kč / ks
1150
1329111501329

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • imunita Kód: 5783

  Psi jsou vystaveni určitému fyzickému úsilí a aktivitám denně. Velmi často jsou potraviny používané ve výživě našich mazlíčků nedostatečně vyvážené ve smyslu výživy a mohou být charakterizovány deficity určitých vitamínů a minerálů v organismu. Majitelé psů by proto měli vitamíny používat jako zdroj mikro a makroekonomických prvků pro své domácí mazlíčky.

   (–12 %)
  1 150 Kč / ks
     
 • kůže a srst Kód: 5792

  Zdraví kůže a kvalita srsti psů je velmi důležitou součástí života našich mazlíčků. Mnoho plemen psů má problémy se srstí a kůží, protože mnoho z nich pochází z tohoto klimatu a zároveň složky jejich jídla nemusí být součástí jejich stravy. Tento problém je třeba podrobněji řešit, protože faktory ovlivňující kvalitu srsti a kůže jsou rozmanité. Kožní problémy, které jsou velmi časté, jsou alergické reakce, podráždění způsobené parazity a zánět kůže. Problémy srsti zvířat jsou suchá a křehká kůže, ztráta srsti a ztráta pigmentace.

   (–12 %)
  1 150 Kč / ks
     
 • štěněcí Kód: 5786

  Kalcivet je produkt určený k výživě štěňat, těhotných a kojených fen a starších psů ve stejných věkových kategoriích. Vápník, fosfor a vitamín D jsou důležité pro správný růst a vývoj kosterního systému psů. 

   

   (–12 %)
  1 159 Kč / ks
     
 •  
 • zdravý pohyb Kód: 5789

  MOBILITYVET je doplněk určený pro všechny kategorie psů. Jeho účelem je posílení vazů, zajištění správného rozvoje kosterního systému, regenerace a ochrana kloubů a chrupavky. Dalším cílem produktu MOBILITYVET je zmírnit bolest způsobenou změnami, ke kterým dochází kvůli poklesu průtoku synoviální tekutiny. Preventivní používání přípravku MOBILITYVET se doporučuje u mladších kategorií psů, aby se zabránilo deformacím kosterního systému, slabým kloubům a měkkým šlachám.

  Přítomnost velkého počtu látek v MOBILITYVET je známkou toho, že jde o složitý výrobek. Během jeho vývoje byla brána v úvahu podpora velkého počtu metabolických procesů souvisejících s pohybovým systémem psů a koček.

   (–13 %)
  1 329 Kč / ks
     

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.