Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

Štěně

Kód: 5786
Tip
1 313 Kč –12 %
štěněcí
1 313 Kč –12 % 1 159 Kč / ks

Kalcivet je produkt určený k výživě štěňat, těhotných a kojených fen a starších psů ve stejných věkových kategoriích. Vápník, fosfor a vitamín D jsou důležité pro správný růst a vývoj kosterního systému psů. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při pravidelném krmení, naši domácí mazlíčky často nedostávají dostatečné množství výše uvedeného, a proto je velmi obtížné očekávat optimální vývoj kostry. Použití přípravku Kalcivet v prvních 12 měsících růstu a vývoje štěňat zabraňuje ohýbání a deformaci kostí. Nadměrné dávky vápníku v denních přídělech psů a koček jsou velkým problémem, protože to snižuje reabsorbu mnoha velmi důležitých minerálů (Mg, Zn atd.) a zpomaluje některé metabolické procesy v těle.

Kromě vápníku, fosforu a vitamínu D obsahuje Kalcivet také další důležité vitamíny, minerály a aminokyseliny. Minerály mají organický (chelatační) původ, což je forma, která je pro organismus nejjednodušší. Tímto způsobem se redukuje negativní účinek vápníku na absorpci minerálů a dostává se tak vícenásobný účinek. Samotný počet ingrediencí nám ukazuje, že jde o velmi závažný a důkladně analyzovaný produkt, který kromě primárního účinku na kosterní systém ovlivňuje také vývoj celého organismu.

Kalcivet v praxi, se ukázal jako produkt, který se používá jako terapie pro zlomeniny kostí, deformace kostí a zlepšuje zdraví fen po kojení.

Základem vývoje tohoto produktu je uspokojení potřeb vápníku, fosforu a vitamínu D, jakož i podpora rozvoje a uchování kosterního systému psů a koček. Přidání dalších vitaminů a minerálů má především vliv na celé tělo a nabízí komplexní produkt na trhu.

Funkční balíček s názvem Štěně obsahuje: vitamíny KalciVet pro podporu zdravého vývoje kostry štěněte, 100% sušené maso, bonbóny z ovčího tuku, pamlsky pro odměnu Canvit Antiparasitic a Brit Care Dog Functional Snack, velmi chutné sušenky od Carnilove, kvalitní kapsičku od Barking Heads, 500g granulek od Best Breeder Grain Free a pro pobavení krásnou plyšovou, šustící a pískací hračku Lola - kravička nebo sloník.

Obrázek je ilustrační, každý balíček je balený individuálně.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: