Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

Zdravý pohyb

Kód: 5789
Tip
1 525 Kč –13 %
zdravý pohyb
1 525 Kč –13 % 1 329 Kč / ks

MOBILITYVET je doplněk určený pro všechny kategorie psů. Jeho účelem je posílení vazů, zajištění správného rozvoje kosterního systému, regenerace a ochrana kloubů a chrupavky. Dalším cílem produktu MOBILITYVET je zmírnit bolest způsobenou změnami, ke kterým dochází kvůli poklesu průtoku synoviální tekutiny. Preventivní používání přípravku MOBILITYVET se doporučuje u mladších kategorií psů, aby se zabránilo deformacím kosterního systému, slabým kloubům a měkkým šlachám.

Přítomnost velkého počtu látek v MOBILITYVET je známkou toho, že jde o složitý výrobek. Během jeho vývoje byla brána v úvahu podpora velkého počtu metabolických procesů souvisejících s pohybovým systémem psů a koček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Funkční balíček s názvem Zdravý pohyb obsahuje: vitamíny MobilityVet pro podporu vývoje a regenerace pohybového aparátu, zvyšuje pohyblivost, chrání klouby a zpevňuje chrup, dále pak 100% sušené maso, bonbóny z ovčího tuku, pamlsky pro odměnu Canvit Mobility a Brit Care Dog Functional Snack, velmi chutné sušenky od Carnilove, kvalitní kapsičku od Barking Heads, 500g granulek od Best Breeder Grain Free a pro pobavení krásnou plyšovou, šustící a pískací hračku Lola - kravička nebo sloník.

Obrázek je ilustrační, každý balíček je balený individuálně.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: