Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

SANYTOL čistič Koupelna 500ml MR

Kód: 7073
99 Kč / ks
2-3 dny

Sanytol pro koupelny zaručuje perfektní hygienu bez chloru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlhkost podporuje růst bakterií, hub a virů. Použití standardního dezinfekčního přípravku se silným účinkem proti vodnímu kameni je jediný způsob jak účinně zabránit šíření nežádoucích mikroorganismů, tvorbě plísní a vodního kamene. SANYTOL KOUPELNY bez chlóru zaručuje perfektní hygienu a odstraňuje 99,9%* mikroorganismů. Jeho vysoce výkonné složení, snadno odstraňuje plak a nanesené stopy mýdla.
ÚČINNÁ DEZINFEKCE, PROTIPLÍSŇOVÝ ÚČINEK, ŠETRNÝ K POVRCHŮM, ODSTRAŇUJE PLAK A DODÁVÁ LESK

Použití: Nastříkat výrobek na čištěný povrch. Nechat působit a následně opláchnout. Pro obtížně vyčistitelné zbytky nechat působit delší dobu, a pokud je zapotřebí, postup opakovat. Pro hloubkový dezinfekční účinek nechat působit 15 minut.Trojí účinek přípravku: proti Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa (5 min), fungicidní proti Candida albicans a Aspergillus versicolor podle normy EN13697, virucidní podle normy EN14476 Influenza-A virus, virus A H1N1 – prasečí chřipka (5 min) a Herpes virus simplex (5min). Účinnost ověřena a zkontrolována autorizovanou laboratoří.

Doporučení: Pro jemné povrchy (smaltované nebo lakované) výrobek nastříkejte na vlhký hadr, přetřete a opláchněte. V případě pochybností udělejte zkoušku na málo viditelném místě.

UPOZORNĚNÍ: Před použitím čtěte přiložené pokyny. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nesměšujte s jinými čistícími prostředky. Biocidní přípravek používejte bezpečně. První pomoc: Kůže: Potřísněné místo omyjte mýdlem a vodou a ošetřete vhodnými reparačními prostředky. Oči: Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Vyjměte kontaktní čočky a promývejte čistou tekoucí vodou po dobu cca 156 min.

Požití: Při požití vypláchněte ústa velkým množstvím vody. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc aukažte tento obal nebo označení. Aktivní biocidní látka: Didecyl(dimethyl)amonium -chlorid: 22,5.103 mg/kg.

SLOŽENÍ: <5% kationové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky. Ostatní: parfém.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sanytol
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: