Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

SANYTOL proti Roztočům 300ml MR

Kód: 7076
109 Kč / ks
2-3 dny

Sanytol proti roztočům dezinfikuje prostředí domácnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prachový roztoč (Dermatophogoide pteronyssinus) je jednou z hlavních příčin alergií, obzvláště v dýchacích cestách (rýma, astma, noční kašel, atopický ekzém, atd.). Ačkoliv jsou aktivní po celý rok, přítomnost těchto roztočů je nejvýraznější na jaře a na podzim. Syntol proti roztočům odstraňuje z postele 100% roztočů a štěnic, jejich rozmnožování a dezinfikuje prostředí domácnosti.
- účinnost 6 měsíců
- bez zbytkových pachů
- nezanechává skvrny


Proti roztočům, zmrazte plyšáky!
Plyše jsou charakteristické svojí fenomenální koncentrací roztočů. To je ještě víc pravda u tak milovaného starého plyšáka. Jistě, je nemožné ho šoupnout do pračky a vyprat ho při vysoké teplotě, většina z nich by to nepřežila! Všichni roztoči vyskytující se na plyšákovi, kterého dáte v mrazicím sáčku do mrazáku a necháte ho tam při teplotě – 20 °C, skonají. Potom postačí umytí vlažnou vodou, aby se opláchli mrtví roztoči a jejich alergenní výkaly.

Roztoči v mojí matraci
Hrrrrr na prach když má přijet Matyášův bratranec, který je astmatik! A tak, z opatrnosti, ošetříte proti roztočům matrace svých dětí, ať jsou alergici nebo ne. Ale mysleli jste také na svoji vlastní matraci? Nezapomínejte, že alergie se může vyvíjet dlouhou dobu, vlivem vystavení zdroji alergie, a to se týká také dospělých. Pro všechny je nutná prevence.
Příživníci v posteli

Roztoči tvoří hlavní zdroj alergenů obsažených v prachu, na domácích zvířátek a u švábů. Mají ohavnou pověst a to skutečně zaslouženě: je třeba je neustále ničit, aby se předešlo, u citlivých osob slzícím očím, frkání, opakovanému kýchání a nebo, co je vážnější, astmatickému záchvatu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sanytol
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: