.
Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

MULTIVET 13 Vitamínů a 8 minerálů 100 Tablet

Kód: 5520
Množstevní sleva
ZDARMAZDARMA
multi
649 Kč / ks
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Podporuje fyzickou i psychickou stránku zvířete, kardiovaskulární systém a imunitu zvířete. Vhodné také pro psy v zátěži a lovecké psy.

Detailní informace

Doprava zdrama
Doprava zdrama
Nabízíme dopravu zdarma k mnoha vybraným produktům. Bez těchto produktů je doprava zdarma nad 3.000,- Kč.
Ověřené produkty
Pouze osvědčené produkty
Prodáváme pouze osvědčené produkty našimi hafany.
Slevy
Věrnostní a množstevní slevy až 5% pro REGISTROVANÉ UŽIVATELE
Základní sleva při registraci 1% Množstevní sleva 2% od 3 kusů u označených produktů. Objemová sleva 2% při objednávce nad 8.000,-Kč

Detailní popis produktu

Psi a kočky jsou vystaveny určitému fyzickému úsilí a aktivitám denně. Velmi často jsou potraviny používané ve výživě našich mazlíčků nedostatečně vyvážené ve smyslu výživy a mohou být charakterizovány deficity určitých vitamínů a minerálů v organismu. Majitelé psů a koček by proto měli tento produkt používat jako zdroj mikro a makroekonomických prvků pro své domácí mazlíčky. Naše profesionální, chovatelské a výstavní zkušenosti nás inspirovaly k vývoji tohoto produktu, abychom uspokojili potřeby domácích mazlíčků, kteří jsou vystaveni fyzickému namáhání, stejně jako těch, kteří se připravují na výstavy a prezentace. Úroveň vitamínů a minerálů je optimalizována, aby uspokojila i ty nejnáročnější psy a kočky.

Minerály mají organický (chelatační) původ, což je forma, která je pro organismus nejjednodušší. Do tohoto produktu se přidávají linoleové, linolenové a arachidonové kyseliny, především pro zlepšení zdravotního stavu zvířat. Tělo nemůže syntetizovat tyto (esenciální) kyseliny, takže je nutné je každodenně užívat. Hlavním účinkem těchto kyselin je pozitivní vliv na zdraví kůže a kvalitu kožešiny, hladiny cholesterolu a zdravotní stav kardiovaskulárního systému, stejně jako posílení imunitního systému a metabolismu a distribuce tělesného tuku.

Taurin je nezbytnou aminokyselinou ve výživě koček. Hlavním úkolem této aminokyseliny je optimální výkon reprodukčního systému i zraku. Nedostatek potravy se velmi rychle projevuje zvýšením zubního kazu, reprodukčními poruchami, kardiovaskulárními poruchami a ztrátou zraku. Zahrnutí taurinu do systému Multivet umožňuje splnění denních potřeb této aminokyseliny.

Během lovecké sezony často sportovci a loveční psi často nedostávají optimální dávky vitamínů a minerálů a jejich zdravotní stav se časem zhoršuje. Dospělí psi mohou dostat dvakrát denní dávku přípravku Multivet během lovu za účelem překonání případných zdravotních problémů.

Multivet se ukázal jako prvotřídní ve výživě psů vystavených stresu, dlouhodobé přepravě a změně životního prostředí. V takových situacích klesá chuť psů, a tím se snižují zásoby a zásoby vitamínů a minerálů v těle. Počet složek a jejich množství naznačují, že jde o složitý a vysoce kvalitní výrobek určený k výživě psů a koček. V praxi jsme si všimli, že použití tohoto produktu ve výživě má ​​pozitivní účinky v počátečním období používání.

Vitamíny a minerály, jako doplněk stravy pro psy a kočky.

Analýza produktu: protein 2,9%, tuk 2%, Ca-kalcium 10%, P-fosfor 5%.

Analýza na kg:

Vitamín A, acetát retinolu 1 000 000 IU, vitamín D3, cholekalciferol 100 000 IU, vitamín E, alfa-tokoferol acetát 4 000 mg, vitamín K3, menadion bisulfit sodný 200 mg, vitamín B1, thiamin hydrochlorid 300 mg, vitamín B2, riboflavin 600 mg, B6, hydrochlorid pyridoxinu 200 mg, vitamin B12, cyanokobalamin 40 μg, vitamín C, kyselina askorbová 600 mg, kalpan, kalcium-D-pantothenát 250 mg, niacin, nikotinamid 500 mg, biotin H2 10 mcg, , Síran měďnatý (Cu) 660 mg, síran zinečnatý (Zn) 2 700 mg, síran manganitý (Mn) 2000 mg, oxid hořečnatý 1 000 mg, 20 mg kobaltnatý, 35 mg, selén (Se) 15 mg, OMEGA 3 6000 mg, taurin 20 000 mg

Další složky: pivovarské kvasnice, celulóza, oxid křemičitý, stearát hořečnatý.

Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosah dětí

Doporučené denní dávkování zvířat:

1/2 tabletky pro kočky.

1 tableta na 10 kg tělesné hmotnosti psa.

Zvýšené terapeutické hodnoty - denní doporučená dávka:

1 tableta pro kočky.

2 tablety na 10 kg tělesné hmotnosti psa.

1 tableta přípravku MULTIVET = 1 000 mg

Multivet je určen pro všechny kategorie a věkové kategorie psů a koček. Pro posílení imunity a odolnosti vůči chorobám a infekcím doporučujeme pravidelnou denní dávku Multivet 1 tabletu na 10 kilogramů tělesné hmotnosti.
Multivet se doporučuje pro sportovní, služební a lovecké psy, zejména v období zvýšené fyzické aktivity. Multivet se také osvědčil jako dobrý doplněk stravy psů a koček, které byly vystaveny stresu, dlouhé přepravě a změnám životního prostředí. V těchto situacích se apetit psa snižuje, takže se v těle snižují zásoby vitamínů a minerálů. V těchto případech se doporučuje terapeutická dávka přípravku Multivet 2 tablety na 10 kilogramů tělesné hmotnosti.

Uchovejte v chladu a suchu. Datum vypršení platnosti označeno na obalu.

100 TABLET, Netto: 100g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: