.
Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

Doprava a platba

Termíny expedice zboží
Dodací lhůta začíná běžet od následujícího dne po obdržení závazné objednávky za podmínky obdržení všech podkladů, které jsou nutné pro včasné vyřízení dodávky. V případě, že zboží je na skladě, zavazuje se prodávající je vyexpedovat nebo předat dopravci nejpozději do 3 pracovních dnů. Dodací lhůta bude přiměřeně k okolnostem prodloužena, jestliže zpoždění je způsobeno vyšší mocí nebo okolnostmi nezaviněnými prodávajícím. Pokud z nějakých důvodů nebudeme schopni tento termín dodržet, budeme Vás kontaktovat a tuto situaci řešit. Dodací lhůta se považuje za splněnou včas, jestliže zboží bude připraveno v místě plnění k předání nejpozději poslední den sjednané nebo dodatečně sjednané dodací lhůty.

 

Způsob dopravy:

 

 Logo_CP

Logo_Balik_Do_ruky 

Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu a to již následující pracovní den po podání.Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na Vaší ukládací poště. Zároveň můžete využít webovou aplikaci Změna doručení Online a změnit si termín a čas doručení.

Balík do 10kg - 139,-Kč

Balík od 10Kg(včetně) do 25Kg - 189,-Kč

Logo_Balik_Na_postu

Doručení balíku na vybranou poštu následující pracovní den po podání.Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na Vámi vybrané poště v čase, který se Vám nejvíce hodí. Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a zároveň ve chvíli uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.

Balík do 10Kg - 119Kč

Balík od 10Kg(včetně) do 25Kg - 149,-Kč

1

Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou.

Balík do balíkovny do 5Kg - 75,-Kč

Balík do Balíkovny od 5Kg do 20Kg - 125,-Kč

 

Mensi

Služba DPD Private nabízí přepravu zásilek do druhého pracovního dne mezi 8.00 a 18.00 a průběžné informování o doručení. Zásilku lze platit v hotovosti nebo platební kartou. 

  • Jeden pracovní den předem dostanete interaktivní SMS/e-mail s informací o doručení včetně čísla zásilky a výši doběrečného v případě zásilky na dobírku..
  • V den doručení obdržíte SMS/e-mail s  1 hodinovým upřesněním času doručení.
  • Svou zásilku můžete sledovat online
  • Při neúspěšném doručení zásilky vám zanechá kurýr oznámení s unikátním číslem, pomocí kterého můžete změnit datum nebo místo dalšího doručení v  On-line aplikaci

Pro balík do 10kg  - 149,-Kč

Pro balík nad 10kg - 189Kč

 

 dpd_pickup

Pickup (dříve DPD ParcelShop) je doručení do výdejního místa. Je jich už 175.

Pro balíky do 20Kg - 95Kč

 

Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove

Nejširší síť poboček po celém Česku a Slovensku. Pečlivě podle toho vybírají města i samotné partnery, Kladou důraz na krátké dochozí vzdálenosti, příjemný personál, velikost provozoven, možnost parkování a mnoho na dalších parametrů. Pobočky vybavují systémem čárových kódů a proto se rychlost odbavení jednoho zákazníka pohybuje v řádech vteřin. Stále rostou a aktuálně v ČR působí ve všech městech nad 5. tisíc obyvatel.

- pouze pro balíky do 5kg - 89Kč

 

logo_osobni _odber

Po předchozí domluvě je možné zboží převzít na adrese firmy : Hoříkovice 4, Lhenice, Prachatice

Platba předem pouze převodem na účet.

- ZDARMA

  

Způsob placení :

dobírka

Dobírka je způsob doručení zboží, při kterém příjemce za zboží zaplatí až kurýrov

DPD             - 29,-Kč

Česká pošta - 39,-Kč

PPL              - 36,-Kč

Zásilkovna    - 19,-Kč

 

bankovním-převodem-1-300x148

Instrukce k platbě budou zaslány po dokončení objednávky, Zboží bude expedováno po připsání částky na účet vedený u Fio Banky a.s. 2301451461/2010.

- ZDARMA

 

Platební brána - Zdarma