Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

Doprava a platba

Termíny expedice zboží
Dodací lhůta začíná běžet od následujícího dne po obdržení závazné objednávky za podmínky obdržení všech podkladů, které jsou nutné pro včasné vyřízení dodávky. V případě, že zboží je na skladě, zavazuje se prodávající je vyexpedovat nebo předat dopravci nejpozději do 3 pracovních dnů. Dodací lhůta bude přiměřeně k okolnostem prodloužena, jestliže zpoždění je způsobeno vyšší mocí nebo okolnostmi nezaviněnými prodávajícím. Pokud z nějakých důvodů nebudeme schopni tento termín dodržet, budeme Vás kontaktovat a tuto situaci řešit. Dodací lhůta se považuje za splněnou včas, jestliže zboží bude připraveno v místě plnění k předání nejpozději poslední den sjednané nebo dodatečně sjednané dodací lhůty.

 

Způsob dopravy:

 

 Logo_CP

Logo_Balik_Do_ruky 

Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu a to již následující pracovní den po podání.Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na Vaší ukládací poště. Zároveň můžete využít webovou aplikaci Změna doručení Online a změnit si termín a čas doručení.

Balík do 10kg - 139,-Kč

Balík od 10Kg(včetně) do 25Kg - 189,-Kč

Logo_Balik_Na_postu

Doručení balíku na vybranou poštu následující pracovní den po podání.Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na Vámi vybrané poště v čase, který se Vám nejvíce hodí. Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a zároveň ve chvíli uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.

Balík do 10Kg - 119Kč

Balík od 10Kg(včetně) do 25Kg - 149,-Kč

1

Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou.

Balík do balíkovny do 5Kg - 55,-Kč

Balík do Balíkovny od 5Kg do 20Kg - 109,-Kč

 

Mensi

Služba DPD Private nabízí přepravu zásilek do druhého pracovního dne mezi 8.00 a 18.00 a průběžné informování o doručení. Zásilku lze platit v hotovosti nebo platební kartou. 

  • Jeden pracovní den předem dostanete interaktivní SMS/e-mail s informací o doručení včetně čísla zásilky a výši doběrečného v případě zásilky na dobírku..
  • V den doručení obdržíte SMS/e-mail s  1 hodinovým upřesněním času doručení.
  • Svou zásilku můžete sledovat online
  • Při neúspěšném doručení zásilky vám zanechá kurýr oznámení s unikátním číslem, pomocí kterého můžete změnit datum nebo místo dalšího doručení v  On-line aplikaci

Pro balík do 10kg  - 149,-Kč

Pro balík nad 10kg - 189Kč

 

 dpd_pickup

Pickup (dříve DPD ParcelShop) je doručení do výdejního místa. Je jich už 175.

Pro balíky do 20Kg - 95Kč

 

Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove

Nejširší síť poboček po celém Česku a Slovensku. Pečlivě podle toho vybírají města i samotné partnery, Kladou důraz na krátké dochozí vzdálenosti, příjemný personál, velikost provozoven, možnost parkování a mnoho na dalších parametrů. Pobočky vybavují systémem čárových kódů a proto se rychlost odbavení jednoho zákazníka pohybuje v řádech vteřin. Stále rostou a aktuálně v ČR působí ve všech městech nad 5. tisíc obyvatel.

- pouze pro balíky do 5kg - 69Kč

 

logo_osobni _odber

Po předchozí domluvě je možné zboží převzít na adrese firmy : Hoříkovice 4, Lhenice, Prachatice

Platba předem pouze převodem na účet.

- ZDARMA

  

Způsob placení :

dobírka

Dobírka je způsob doručení zboží, při kterém příjemce za zboží zaplatí až kurýrov

DPD             - 29,-Kč

Česká pošta - 39,-Kč

PPL              - 36,-Kč

Zásilkovna    - 19,-Kč

 

bankovním-převodem-1-300x148

Instrukce k platbě budou zaslány po dokončení objednávky, Zboží bude expedováno po připsání částky na účet vedený u Fio Banky a.s. 2301451461/2010.

- ZDARMA

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení