Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

Sada 3ks - Dokonalý objem srsti

Kód: 9082
Tip
1 915 Kč / ks
Na dotaz

Sada se skládá ze 3 produktů pro dokonalý objemný vzhled, pro každé plemeno psa, které má také podsadu nebo jakoukoli srst, která potřebuje objem: Objemový šampon Starifre's Gluttony (227ml), Objemový kondicionér Starfire's Gossip (227ml), Starifre's. Flattery (227ml).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Starfire's Gluttony: Pečující šampon pro větší objem. Jemnou, slabou srst mění v načechraný, objemný kožich. Neobsahuje sulfáty, nevysušuje a zachovává barvu srsti. Přípravek Gluttony srst vyživuje, takže vypadá silnější a plnější a snadno se udržuje. Srst získá na objemu, ale současně se snadno upravuje. Je to ideální šampon, který kromě jemného mytí propůjčuje srsti vzdušnost. Je to přírodní produkt, volumizéry rostlinného původu dodávají srsti na plnosti a objemu. Ředitelný 1 : 8 (voda).

Starfire's Gossip: Pečující kondicionér pro větší objem. Složení tohoto přípravku se stará o objem a plnost a zároveň dodává srsti lesk. Srst je revitalizována, vypadá zdravě a září. Jemné srsti se dostává ohromujícího objemu. Tento pečující přípravek má jedinečné a velmi intenzivně léčivé složení na bázi elixírů, které rychle zlepší stav každé srsti. Po použití šamponu naneste v dostatečně velkém množství. Opláchněte studenou vodou.

Starfire's Flattery: Sprej pro dodání textury. Dodává srsti texturu, objem a lesk a usnadňuje její rozčesávání. Obsahuje keratin pro obnovu struktury srsti a její snadnou úpravu. Používejte dle potřeby. Flattery je sprej s pamětí. Po jeho použití můžete srst dokonce postříkat vodou. Srst zůstane poddajná. Aplikujte na suchou nebo mokrou srst. Sprej Flattery je zkrátka nepostradatelný přípravek pro úpravu srsti, například před výstavou. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: