.
Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

CORVET - podpora srdečních funkcí 100 Tablet

Kód: 7680
Množstevní sleva
799 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Dietní doplňkové krmivo pro psy a kočky - pro výživovou podporu srdečních funkcí v případě chronické srdeční nedostatečnosti - s L-karnitinem, koenzymem Q a omega 3 mastnými kyselinami.

Detailní informace

Doprava zdrama
Doprava zdrama
Nabízíme dopravu zdarma k mnoha vybraným produktům. Bez těchto produktů je doprava zdarma nad 3.000,- Kč.
Ověřené produkty
Pouze osvědčené produkty
Prodáváme pouze osvědčené produkty našimi hafany.
Slevy
Věrnostní a množstevní slevy až 5% pro REGISTROVANÉ UŽIVATELE
Základní sleva při registraci 1% Množstevní sleva 2% od 3 kusů u označených produktů. Objemová sleva 2% při objednávce nad 8.000,-Kč

Detailní popis produktu

CORVET je určen pro všechny kategorie psů a koček s poruchami kardiovaskulárního systému. Přispívá k normální funkci srdečního svalu a udržování energetického metabolismu. Corvet jako přípravek kombinující složky podílející se na procesech tvorby energie a antioxidantů představuje vynikající podporu pro psy a kočky s kardiovaskulárními chorobami.


L-karnitin zlepšuje tonus srdečního svalu a funkci srdce, stimuluje jeho přísun energie a zlepšuje práci kardiovaskulárního systému.
Koenzym Q10 je nezbytný pro fungování mnoha biologických procesů v těle. Hraje velmi důležitou roli v procesech výroby energie v buňkách. Samotné tělo syntetizuje koenzym Q10, ale syntéza se postupem času snižuje, což se nejprve projeví na orgánech, které pro svou práci vyžadují hodně energie (především srdce).

Suplementace koenzymem Q10 zajišťuje normální fungování srdečního svalu.
L-karnitin a koenzym Q10 působí synergicky a je tak dosaženo jejich lepšího využití.


Taurin má silný účinek na srdce a cévy. Vede to ke snížení zesílení a vytvrzení arteriálních stěn. Pomáhá pacientům s ischemickou chorobou srdeční a kardiomyopatií.


Vitamin E a selen jako silné antioxidanty jsou spojeny se sníženým rizikem kardiovaskulárních onemocnění, protože snižují účinky oxidačního stresu.


Omega 3 mastné kyseliny zabraňují tvorbě a rozvoji aterosklerózy (zúžení krevních cév v důsledku zesílení a hromadění tuku na stěnách cév). Umožňuje také zabránit tvorbě krevních sraženin, které mohou ucpat tepny a vést k infarktu.

Analytické hodnoty: hrubá vláknina 9,24%, hrubý protein 19,62%, hrubý popel 10,82%, hrubý tuk 2,67%, omega 3 mastné kyseliny 1,2%, sodík 0,02%, hořčík 0,32 %, draslík 0,0187%, koenzym Q10 10 000 mg / kg.

Složení: pivovarské kvasnice, prášková celulóza, oxid hořečnatý

Aditiva (na kg):

Nutriční:

Vitamin E / all-rac-alfa-tokoferylacetát 3a700 5 000 mg, selenizované kvasinky inaktivované 3b813 5 mg, L-karnitin 3a910 350 000 mg, taurin 3a370 100 000 mg. 

DOPORUČENÍ K POUŽITÍ

Denní dávka závisí na diagnostikovaném stavu a nálezech klinického vyšetření daného psa nebo kočky. Začněte s 1 tabletou na 10 kg tělesné hmotnosti denně. Upravte denní dávku po konzultaci s veterinářem. Počáteční použití až 6 měsíců. Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterináře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dr.Vet Excellent, srdce, srdce, srdce, srdce
Záruka: 05/2024
? Zdravotní potíže: srdce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: