Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

DERMAVET kůže a srst 100 Tablet

Kód: 5526
ZDARMAZDARMA
DermaVet 1
649 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Podporuje kvalitu kůže, srsti a drápů. Vhodné používat před a během období výstav nebo v období línání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdraví kůže a kvalita vlasů psů a koček je velmi důležitou součástí života našich mazlíčků. Mnoho plemen psů má problémy s kožešinou a kůží, protože mnoho z nich pochází z tohoto klimatu a zároveň složky jejich jídla nemusí být součástí jejich stravy. Tento problém je třeba podrobněji řešit, protože faktory ovlivňující kvalitu srsti a srsti jsou rozmanité. Kožní problémy, které jsou velmi časté, jsou alergické reakce, podráždění způsobené parazity a zánět kůže. Problémy srsti zvířat jsou suchá a křehká kůže,  ztráta vlasů a ztráta pigmentace.

Dermavet je produkt složený z vitamínů, minerálů, polynenasycených mastných kyselin a kvasinek.

Každý z těchto prvků má své použití a funkci při zlepšování zdraví psů a koček. Biotin se účastní syntézy keratinu (základní složky pro vlasy, kůži a nehty). Esenciální mastné kyseliny mají vliv na stabilizaci a redukci zánětlivých procesů. Kromě toho ovlivňují kvalitu a lesk srsti.

Pivovarské kvasnice jsou zdrojem vitamínů a minerálů, které mají pozitivní vliv na kvalitu a zdraví pokožky a srsti.

B-komplex vitamíny mají pozitivní vliv na lesk srsti, a proto jsou zahrnuty v Dermavet. Organický a anorganický zinek ovlivňuje zdraví a regeneraci pokožky, stejně jako kvalitu srsti. Při použití přípravku Dermavet se v prvních dnech objevují pozitivní účinky u psů a koček. Doporučuje se preventivní používání tohoto produktu během výstavní sezóny, stejně jako při jeho odstraňování, aby se snížila jeho intenzita.

Vitamíny a minerály jako doplněk stravy pro psy a kočky.

Analýza produktu: protein 17,9%, tuk 2%,

Analýza na kg:

Vitamin B1, hydrochlorid thiaminu 300 mg, vitamin B2, riboflavin 800 mg, vitamin B6, pyridoxin hydrochlorid 200 mg, vitamin B12, kyanokobalamin 40 mcg, Kalpan, kalcium-D-pantothenát 400 mg, Niacin, Biotin H2 50mg, Kyselina listová 100 mg, Síran měďnatý (Cu) 400 mg, Síran zinečnatý (Zn) 1 000 mg, Zinkový (Zn) chelat 1.000 mg, Síran manganatý (Mn) 1.000 mg, Omega 3- (Schizochytrium imacinum) 6000 mg.

Další složky: Pivovarské kvasnice, celulóza, oxid křemičitý, stearát hořečnatý

Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosah dětí

Doporučené denní dávkování zvířat:

1/2 tabletky pro kočky.

1 tableta na 10 kg tělesné hmotnosti psa.

Zvýšené terapeutické hodnoty - denní doporučená dávka:

1 tableta pro kočky.

2 tablety na 10 kg tělesné hmotnosti psa.

1 tableta přípravku DERMAVET = 1 000 mg

Uchovejte v chladu a suchu. Datum vypršení platnosti označeno na obalu.

100 TABLET, Netto: 100g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dr.Vet Excellent
Hmotnost: 0.148 kg
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
DG Avatar autora DermaVet 12.10.2018 18:12
Určitě doporučuji Můj psí dům, jejich vitamíny i chovatelům. Naše fenky po porodu ztratily srst, ale používáním DermaVetu jsem je dala do kondice dříve než obvykle ;), srst je lesklejší, pevnější a holky jsou zase krásně nasrstěné. Změny šly vidět do měsíce, jinak vždy jim to trvalo i 2-3 měsíce, než se jim srst opět zlepšila. Za mě určitě plný počet hvězdiček. :) Určitě vyzkouším i jiné produkty. :)
Odpovědět