.
Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

INTESTVET Prevence, podpora, zastavení průjmu 40 Tablet

Kód: 11274
Novinka Množstevní sleva
599 Kč / ks
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

INTESTVET je přípravek určený k prevenci a zastavení průjmu u psů a koček. Přispívá k nastolení normálního střevního vstřebávání a vylučování škodlivých látek z trávicího traktu. Po použití přípravku INTESTVET doporučujeme užívat PREBIOVET v kombinaci s naším přípravkem MULTIVETOM pro každodenní podporu imunitní odpovědi a podporu rozvoje pozitivní mikroflóry.

Detailní informace

Doprava zdrama
Doprava zdrama
Nabízíme dopravu zdarma k mnoha vybraným produktům. Bez těchto produktů je doprava zdarma nad 3.000,- Kč.
Ověřené produkty
Pouze osvědčené produkty
Prodáváme pouze osvědčené produkty našimi hafany.
Slevy
Věrnostní a množstevní slevy až 5% pro REGISTROVANÉ UŽIVATELE
Základní sleva při registraci 1% Množstevní sleva 2% od 3 kusů u označených produktů. Objemová sleva 2% při objednávce nad 8.000,-Kč

Detailní popis produktu

INTESTVET
Doplňkové krmivo pro psy a kočky - s Yucca schidigera - pro nutriční podporu psů a koček - pro zvládání zažívacích potíží.

Analytické hodnoty: hrubá vláknina 22,1 %, hrubý popel 19,3 %, hrubý protein 3,4 %, hrubý tuk 0 %.

Složení: prášková celulóza, škrob, pivovarské kvasnice, Yucca schidigera 3,3 % oxid křemičitý.

Doplňky stravy na 1 kg: zeolit (klinoptiolit sedimentárního původu 1g 568) 160g.

DOPORUČENÍ K UŽÍVÁNÍ:
Doporučená denní dávka je 1 tableta na 5 kg tělesné hmotnosti psa/kočky dvakrát denně po dobu 3 až 5 dnů.

DOSTUPNÁ BALENÍ
40 tablet


Pečlivě vybrané složky přípravku INTESTVET jsou účinné při zastavení a léčbě průjmu u psů a koček.
ZEOLIT je minerál s mřížkovitou strukturou, jehož krystaly obsahují mikroprvky (Na, Ca, Mg..) jako křížové prvky pro zdraví a fungování organismu. Ve své mřížkovité struktuře váže kladně nabité částice toxinů a vylučuje je z těla. Vykazuje vysoký stupeň absorpce amoniaku a tím snižuje jeho toxické účinky. Díky své mimořádné schopnosti vázat toxiny z těla se zeolit řadí mezi nejlepší tělesné detoxikační prostředky v přírodě. Má také antioxidační vlastnosti a působí jako ochrana imunity. Během procesu detoxikace odstraňuje zeolit z těla přebytečné kyseliny a tím zabraňuje vzniku řady onemocnění. Je užitečný také jako antioxidant, protože zabraňuje negativnímu působení volných radikálů na buňky.

Yucca schidigera je bylina bohatá na steroidní saponiny, které jsou přírodními prekurzory kortizonu. Patří do skupiny nejúčinnějších přírodních protizánětlivých látek a je považována za jednu z nejčastěji používaných bylin v prevenci a léčbě zánětů. Její užívání rychle vede ke zmírnění příznaků zánětu, podobně jako steroidní léky, ale bez jakýchkoli vedlejších účinků. Používání Yucca shidigera ve stravě psů a koček vede ke snížení zánětu trávicího traktu, otoků a bolesti. Tato rostlina je bohatá na vitaminy A, B komplex, C a také na minerální látky, jako je draslík, vápník, fosfor, železo, mangan a měď, které jsou zodpovědné za její zklidňující účinky na střeva. Snižuje nepříjemný zápach z tlustého střeva u psů a koček, což je další důležitá vlastnost Yucca Shidiger . Její užívání rychle vytváří v tlustém střevě příznivé prostředí pro rozvoj přátelské mikroflóry.

Synergický účinek zeolitu a Yucca Shidigera se projevuje tím, že zeolit čistí trávicí trakt od bakterií, virů a endotoxinů a v nezměněné formě je vylučuje z těla, zatímco Yucca Shidigera zklidňuje střeva, zabraňuje podráždění a zánětlivým procesům střev a umožňuje obnovení normální střevní flóry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dr.Vet Excellent
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: