.
Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

KALCIVET 100 Tablet

Kód: 5529
Množstevní sleva
ZDARMAZDARMA
kalci
649 Kč / ks
Není skladem
Možnosti doručení

Podporuje vývin zvířete v období růstu. Utváří kostru zvířete. Vhodné také pro březí feny.

Detailní informace

Doprava zdrama
Doprava zdrama
Nabízíme dopravu zdarma k mnoha vybraným produktům. Bez těchto produktů je doprava zdarma nad 3.000,- Kč.
Ověřené produkty
Pouze osvědčené produkty
Prodáváme pouze osvědčené produkty našimi hafany.
Slevy
Věrnostní a množstevní slevy až 5% pro REGISTROVANÉ UŽIVATELE
Základní sleva při registraci 1% Množstevní sleva 2% od 3 kusů u označených produktů. Objemová sleva 2% při objednávce nad 8.000,-Kč

Detailní popis produktu

Kalcivet je produkt určený k výživě štěňat a koťat, těhotných a kojených fen a starších psů a koček ve stejných věkových kategoriích. Vápník, fosfor a vitamin D jsou důležité pro správný růst a vývoj kosterního systému psů a koček. Optimální poměr 2: 1 vápníku a fosforu byl v praxi prokázán jako vhodný pro různé kategorie psů a koček. Osobní zkušenosti s pěstováním mladých psů a koček, stejně jako profesionální doporučení, byly některé z pokynů pro vývoj tohoto produktu. Při pravidelném krmení,našic domácí mazlíčky často nedostávají dostatečné množství výše uvedeného, ​​a proto je velmi obtížné očekávat optimální vývoj skeletu. Použití přípravku Kalcivet v prvních 12 měsících růstu a vývoje štěňat a koťat zabraňuje ohýbání a deformaci kostí. Nadměrné dávky vápníku v denních přídělech psů a koček jsou velkým problémem, protože to snižuje reabsorbu mnoha velmi důležitých minerálů (Mg, Zn atd.) A zpomaluje některé metabolické procesy v těle.

Kromě vápníku, fosforu a vitamínu D obsahuje Kalcivet také další důležité vitamíny, minerály a aminokyseliny. Minerály mají organický (chelatační) původ, což je forma, která je pro organismus nejjednodušší. Tímto způsobem se redukuje negativní účinek vápníku na absorpci minerálů a dostává se tak vícenásobný účinek. Samotný počet ingrediencí nám ukazuje, že jde o velmi závažný a důkladně analyzovaný produkt, který kromě primárního účinku na kosterní systém ovlivňuje také vývoj celého organismu.

Potřeba minerálů a vitaminů těhotnými fenami a kočkami se denně zvyšuje růstem a vývojem plodu. Používání přípravku Kalcivet během těhotenství umožňuje péči o feny a kočky, stejně jako optimální zdraví a velikost štěňat a koťat po narození.

Feny a kočky vylučují z mléka velké množství minerálů a vitaminů, takže je nezbytné dodat doplňky stravy, které kompenzují případné ztráty. Schválené minerální formy umožňují rychlé doplňování usazenin v těle i rychlé zlepšení zdraví fen a koček po období kojení. Vzhledem k tomu, že mléko těchto zvířat je jediným zdrojem živin pro štěňata a koťata, je použití tohoto přípravku považováno za oprávněné, protože pomáhá jejich vývoji.

Dávky přípravku se dělí na doporučené (denní) a terapeutické. Kalcivet v praxi se ukázal jako produkt, který se používá jako terapie pro zlomeniny kostí, deformace kostí a zlepšuje zdraví fen a koček po kojení.

Základem vývoje tohoto produktu je uspokojení potřeb vápníku, fosforu a vitaminu D, jakož i podpora rozvoje a uchování kosterního systému psů a koček. Přidání dalších vitaminů a minerálů má především vliv na celé tělo a nabízí komplexní produkt na trhu.

Vitamíny a minerály jako doplněk stravy pro psy a kočky.

Analýza produktu: Ca-kalcium 16%, P-fosfor 8%.

Analýza na kg:

Vitamin A, retinol acetát 1 000 000 IU, vitamín D3, cholekalciferol 100 000 IU, vitamín E, alfa-tokoferol acetát 4 000 mg, vitamín K3, menadion sodný bisulfit 200 mg, vitamín B1, thiamin hydrochlorid 300 mg, vitamín B2, riboflavin 600 mg, B6, Pyridoxin hydrochlorid 200 mg, Vitamin B12, Cyanokobalamin 40 μg, Vitamin C, Kyselina askorbová 600 mg, Kalpan, D-pantothenát vápenatý 400 mg, Niacin, Nicotinamid 1000 mg, Kyselina listová 100 mg, Biotin H2 10 mcg, Fe) 2 000 mg síranu měďnatého 600 mg síranu zinečnatého 2,500 mg manganistanu manganitého 1,500 mg oxidu hořečnatého 4000 mg kobaltu 20 mg jodu - (I) 35 mg, selén (Se) 15 mg, lysin 4 000 mg, methionin 4 000 mg,

Další složky: Celulóza, oxid křemičitý, magnesium-stearát

Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosah dětí

Doporučené denní dávkování zvířat:

1/2 tabletky pro kočky.

1 tableta na 10 kg tělesné hmotnosti psa.

Zvýšené terapeutické hodnoty - denní doporučená dávka:

1 tableta pro kočky.

2 tablety na 10 kg tělesné hmotnosti psa.

Používá se u štěňat a koťat od 3 do 12 měsíců věku. Obsahuje vše, co potřebujete pro nejcitlivější období života každého psa a kočky (optimální poměr Ca k P, komplex vitamínů a minerálů, aminokyseliny) pro podporu stavby kostí a svalů, pro správný a silný zub.
Kalcivet se doporučuje v druhé polovině těhotenství, kdy plod začíná intenzivně růst a zatímco feny a kočky kojí svá mláďata. Kalcivet svým složením pomáhá budovat kosterní systém plodů a kojenců, podporuje feny a kočky během laktace a pomáhá samicím rychle získat zpět svoji kondici po období kojení. Doporučení je pravidelná, denní dávka 1 tableta na 10 kilogramů tělesné hmotnosti. U laktujících fen a koček může být počet tablet zvýšen v poměru k počtu štěňat.

1 tableta přípravku KALCIVET = 1 000 mg

Uchovejte v chladu a suchu. Datum vypršení platnosti označeno na obalu.

100 TABLET, Netto: 100g

Doplňkové parametry

Kategorie: Dr.Vet Excellent, klouby, zuby, klouby, zuby, klouby, zuby, klouby, zuby
Hmotnost: 0.148 kg
? Zdravotní potíže: klouby, zuby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: