.
Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

MOBILITYVET Kloubní Regenerace 100 Tablet

Kód: 5532
Množstevní sleva
ZDARMAZDARMA
CD6C425F 235D 4242 8D94 3A65A00A91AD
849 Kč / ks
Není skladem
Možnosti doručení

Podporuje vývoj a regeneraci pohybového aparátu. Zvyšuje pohyblivost. Chrání klouby. Zpevňuje chrup zvířete.

Detailní informace

Doprava zdrama
Doprava zdrama
Nabízíme dopravu zdarma k mnoha vybraným produktům. Bez těchto produktů je doprava zdarma nad 3.000,- Kč.
Ověřené produkty
Pouze osvědčené produkty
Prodáváme pouze osvědčené produkty našimi hafany.
Slevy
Věrnostní a množstevní slevy až 5% pro REGISTROVANÉ UŽIVATELE
Základní sleva při registraci 1% Množstevní sleva 2% od 3 kusů u označených produktů. Objemová sleva 2% při objednávce nad 8.000,-Kč

Detailní popis produktu

MOBILITYVET je doplněk určený pro všechny kategorie psů a koček. Jeho účelem je posílení vazů, zajištění správného rozvoje kosterního systému, regenerace a ochrana kloubů a chrupavky. Dalším cílem produktu MOBILITYVET je zmírnit bolest způsobenou změnami, ke kterým dochází kvůli poklesu průtoku synoviální tekutiny. Preventivní používání přípravku MOBILITYVET se doporučuje u mladších kategorií psů a koček, aby se zabránilo deformacím kosterního systému, slabým kloubům a měkkým šlachám.

Přítomnost velkého počtu látek v MOBILITYVET je známkou toho, že jde o složitý výrobek. Během jeho vývoje byla brána v úvahu podpora velkého počtu metabolických procesů souvisejících s pohybovým systémem psů a koček.

Glukosamin - představuje aminosacharid, který se podílí na tvorbě glykosaminoglykanu (GAG), který je nezbytný pro obnovení chrupavky a kloubů. Glukosamin zlepšuje pružnost kloubu a umožňuje těsnější spojení mezi klouby. Snížení uvolňování zánětlivých mediátorů je další důležitou úlohou glukosaminu. Uvedené složky odkládají u starších psů urychlenou degradaci chrupavky.

Chondroitin - stimuluje zadržování vody a živin v pojivové tkáni, což je velmi důležité, protože chrupavka není živena krevním řečištěm. Zvýšená elasticita chrupavky je jednou z důležitých rolí chondroitinu a jeho použití se doporučuje starším psům a kočkám. Stimulace metabolismu chondrocyty a syntéza proteoglykanu a kolagenu (základní složky nové chrupavky) je další důležitou roli chondoitinu.

Kyselina hyaluronová - nachází se v synoviální tekutině a má funkci mazání kloubů; Navíc je také podstatnou složkou matrice chrupavky. Jedná se o hydrofilní látku (vazebné molekuly vody) a jako takové napouští mezibuněčné prostory a dává objemu a síle tkáním.

Vápenaté mořské řasy, které tvoří 10% MOBILITYVETu, jsou vynikajícím zdrojem snadno absorbovaných minerálů, zejména síry. Hlavní roli síry je udržování společné pružnosti a snížení bolesti při zánětu.

Vitamín E - přírodní antioxidant, který se používá k neutralizaci škodlivých radikálů uvolňovaných zánětlivými reakcemi. Pozitivní vliv na růst chondrocytů je velmi důležitou roli tohoto vitaminu. Účinek na snížení bolesti u psů a koček s problematickými klouby je také zohledněn při prevenci problémů.

Vitamin C - základní živina potřebná pro biosyntézu kolagenu (strukturální protein v pojivové tkáni). S vysokou antioxidační kapacitou ovlivňuje vitamin C ochranu chrupavky a chondrocytů. Nedostatek vitaminu C ovlivňuje destabilizaci kolagenu.

Mn, Zn a Cu minerály působí katalyticky na mnoho biochemických reakcí souvisejících s pohybovým systémem. Také slouží jako stavební kameny při konstrukci spojovacích tkání. Měď, základní složka lysyl oxidasy, přispívá k produkci kolagenu a elastinu v chrupavce a kostní tkáni. Mangan podporuje zdravou tvorbu kolagenu.

Vzhledem k přítomnosti mastných kyselin omega 3 a omega 6 a jejich složení umožňuje MOBILITYVET zmírnění bolesti a zmírnění zánětlivých reakcí. Při synergických účincích uvedených kyselin je sníženo poškození kloubů u psů s osteoartritidou. Snížení degradace kolagenu v kloubech je jedním z nejdůležitějších účinků Omega 3 mastných kyselin.

Vitamíny a minerály jako doplněk stravy pro psy a kočky.

Analýza na kg:

Glukosamin HCL 99% 350 mg, chondroitin sulfát 95% 100 mg, kyselina hyaluronová 5 mg, vitamin E, alfa-tokoferol acetát 10 mg, vitamín C, kyselina askorbová 30 mg, manganistan- ) sulfát 5 mg, síran měďnatý (Cu) 1 mg, omega-3 (od Schizochytrium limacinum) 15 mg, kalcéřová mořská řasa 10%, Metilsulfonimetan (MSM) 5%

Další složky: Pivovarské kvasnice, celulóza, oxid křemičitý, stearan hořečnatý

Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosah dětí

Pravidelné denní doporučené množství:

1 tableta na 10 kg tělesné hmotnosti pro psy / kočky.

Denní doporučená dávka pro maximální léčbu:

2 tablety na 10 kg tělesné hmotnosti pro psy / kočky.

1 tableta = 1 000 mg

Mobilityvet se doporučuje preventivně u mladších kategorií psů a koček, zejména v období od 4 do 10 měsíců věku, kdy je růst nejintenzivnější, aby se zabránilo deformacím kosterního systému, slabým kloubům a měkkým tkáním. Po toto období se doporučuje pravidelná denní dávka přípravku Mobilityvet 1 tablety na 10 kilogramů tělesné hmotnosti.


Pro zaznamenané a diagnostikované deformity, akutní a chronické změny v kloubech, slabost šlach a pojivové tkáně. Zde se doporučuje terapeutická dávka 2 tablety na 10 kilogramů tělesné hmotnosti po dobu 2 až 4 týdnů a poté se snižuje na pravidelnou dávku, dokud není potřeba.


Mobilityvet je také určen ke zmírnění bolesti způsobené změnami způsobenými stárnutím a ke snížení sekrece synoviální tekutiny. Doporučuje se také terapeutická dávka 2 tablety na 10 kilogramů tělesné hmotnosti po dobu 2 až 4 týdnů a poté se snižuje na pravidelnou dávku, dokud není potřeba.

Skladujte na suchém a tmavém místě.

Datum expirace na obalu.

100 TABLET, Netto: 100g

KONTROLA KVALITY VETERINÁRNÍ LÉKAŘSKÉ FAKULTY V BELEHRADĚ - ODDĚLENÍ PRO POTRAVINY A BOTANIKY, VĚDECKÝ VETERINÁRNÍ ÚSTAV NOVI SAD A VINČA INSTITUT NUKLEÁRNÍCH VĚD.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dr.Vet Excellent, klouby, klouby, klouby, klouby
Hmotnost: 0.148 kg
? Zdravotní potíže: klouby
Nevyplňujte toto pole:
LP Avatar autora Recenze - Mobilityvet 29.6.2019 07:50
Přípravek podávám psovi krátce, ale už musím říct ze fena je na tom pohybově lepší. Určitě přípravek doporučuji pro pejsky po operaci pohybového aparátu, klouby atd. Přípravek má to co klouby potřebují. Dávám 5 ⭐
Odpovědět
IN Avatar autora Mobilityvet - Dr. Vet 10.10.2018 08:30
Recenzi na tento přípravek píši jako první, ale věřím, že zdaleka ne poslední ... Rozhodně jej dopručuji všem, kdo mají svého pejska po úraze pohybového aparátu i těm, kteří se aktivně věnují nějakému sportu. Věhlas, který tento přípravek předcházel není vůbec "komerční bublinou". Obsahuje přesně ty složky, které jsou pro výživu šlach a kloubů velice důležité. Jeho cena je sice vyšší, avšak ve srovnání cenově ještě dražšími preparáty nejen obstojí, ale vysoce tyto předčí ... Navíc jak jeho složení, tak i jeho "výsledky" jsem si nechal potvrdit významným veterinárním lékařem a i on sám byl velmi překvapen výsledkem. Proto doporučuji - jednoznačných 5 hvězdiček z 5-ti.
Odpovědět