.
Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

MOBILITYVET Kloubní Regenerace 500 Tablet

Kód: 5697
Množstevní sleva
ZDARMAZDARMA
3938062E 86A1 437A A998 25F4C768BD4E
2 978 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Podporuje vývoj a regeneraci pohybového aparátu. Zvyšuje pohyblivost. Chrání klouby. Zpevňuje chrup zvířete.

Detailní informace

Doprava zdrama
Doprava zdrama
Nabízíme dopravu zdarma k mnoha vybraným produktům. Bez těchto produktů je doprava zdarma nad 3.000,- Kč.
Ověřené produkty
Pouze osvědčené produkty
Prodáváme pouze osvědčené produkty našimi hafany.
Slevy
Věrnostní a množstevní slevy až 5% pro REGISTROVANÉ UŽIVATELE
Základní sleva při registraci 1% Množstevní sleva 2% od 3 kusů u označených produktů. Objemová sleva 2% při objednávce nad 8.000,-Kč

Detailní popis produktu

MOBILITYVET je doplněk určený pro všechny kategorie psů a koček. Jeho účelem je posílení vazů, zajištění správného rozvoje kosterního systému, regenerace a ochrana kloubů a chrupavky. Dalším cílem produktu MOBILITYVET je zmírnit bolest způsobenou změnami, ke kterým dochází kvůli poklesu průtoku synoviální tekutiny. Preventivní používání přípravku MOBILITYVET se doporučuje u mladších kategorií psů a koček, aby se zabránilo deformacím kosterního systému, slabým kloubům a měkkým šlachám.

Přítomnost velkého počtu látek v MOBILITYVET je známkou toho, že jde o složitý výrobek. Během jeho vývoje byla brána v úvahu podpora velkého počtu metabolických procesů souvisejících s pohybovým systémem psů a koček.

Glukosamin - představuje aminosacharid, který se podílí na tvorbě glykosaminoglykanu (GAG), který je nezbytný pro obnovení chrupavky a kloubů. Glukosamin zlepšuje pružnost kloubu a umožňuje těsnější spojení mezi klouby. Snížení uvolňování zánětlivých mediátorů je další důležitou úlohou glukosaminu. Uvedené složky odkládají u starších psů urychlenou degradaci chrupavky.

Chondroitin - stimuluje zadržování vody a živin v pojivové tkáni, což je velmi důležité, protože chrupavka není živena krevním řečištěm. Zvýšená elasticita chrupavky je jednou z důležitých rolí chondroitinu a jeho použití se doporučuje starším psům a kočkám. Stimulace metabolismu chondrocyty a syntéza proteoglykanu a kolagenu (základní složky nové chrupavky) je další důležitou roli chondoitinu.

Kyselina hyaluronová - nachází se v synoviální tekutině a má funkci mazání kloubů; Navíc je také podstatnou složkou matrice chrupavky. Jedná se o hydrofilní látku (vazebné molekuly vody) a jako takové napouští mezibuněčné prostory a dává objemu a síle tkáním.

Vápenaté mořské řasy, které tvoří 10% MOBILITYVETu, jsou vynikajícím zdrojem snadno absorbovaných minerálů, zejména síry. Hlavní roli síry je udržování společné pružnosti a snížení bolesti při zánětu.

Vitamín E - přírodní antioxidant, který se používá k neutralizaci škodlivých radikálů uvolňovaných zánětlivými reakcemi. Pozitivní vliv na růst chondrocytů je velmi důležitou roli tohoto vitaminu. Účinek na snížení bolesti u psů a koček s problematickými klouby je také zohledněn při prevenci problémů.

Vitamin C - základní živina potřebná pro biosyntézu kolagenu (strukturální protein v pojivové tkáni). S vysokou antioxidační kapacitou ovlivňuje vitamin C ochranu chrupavky a chondrocytů. Nedostatek vitaminu C ovlivňuje destabilizaci kolagenu.

Mn, Zn a Cu minerály působí katalyticky na mnoho biochemických reakcí souvisejících s pohybovým systémem. Také slouží jako stavební kameny při konstrukci spojovacích tkání. Měď, základní složka lysyl oxidasy, přispívá k produkci kolagenu a elastinu v chrupavce a kostní tkáni. Mangan podporuje zdravou tvorbu kolagenu.

Vzhledem k přítomnosti mastných kyselin omega 3 a omega 6 a jejich složení umožňuje MOBILITYVET zmírnění bolesti a zmírnění zánětlivých reakcí. Při synergických účincích uvedených kyselin je sníženo poškození kloubů u psů s osteoartritidou. Snížení degradace kolagenu v kloubech je jedním z nejdůležitějších účinků Omega 3 mastných kyselin.

Vitamíny a minerály jako doplněk stravy pro psy a kočky.

Analýza na kg:

Glukosamin HCL 99% 350 mg, chondroitin sulfát 95% 100 mg, kyselina hyaluronová 5 mg, vitamin E, alfa-tokoferol acetát 10 mg, vitamín C, kyselina askorbová 30 mg, manganistan- ) sulfát 5 mg, síran měďnatý (Cu) 1 mg, omega-3 (od Schizochytrium limacinum) 15 mg, kalcéřová mořská řasa 10%, Metilsulfonimetan (MSM) 5%

Další složky: Pivovarské kvasnice, celulóza, oxid křemičitý, stearan hořečnatý

Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosah dětí

Pravidelné denní doporučené množství:

1 tableta na 10 kg tělesné hmotnosti pro psy / kočky.

Denní doporučená dávka pro maximální léčbu:

2 tablety na 10 kg tělesné hmotnosti pro psy / kočky.

1 tableta = 1 000 mg

Mobilityvet se doporučuje preventivně u mladších kategorií psů a koček, zejména v období od 4 do 10 měsíců věku, kdy je růst nejintenzivnější, aby se zabránilo deformacím kosterního systému, slabým kloubům a měkkým tkáním. Po toto období se doporučuje pravidelná denní dávka přípravku Mobilityvet 1 tablety na 10 kilogramů tělesné hmotnosti.


Pro zaznamenané a diagnostikované deformity, akutní a chronické změny v kloubech, slabost šlach a pojivové tkáně. Zde se doporučuje terapeutická dávka 2 tablety na 10 kilogramů tělesné hmotnosti po dobu 2 až 4 týdnů a poté se snižuje na pravidelnou dávku, dokud není potřeba.


Mobilityvet je také určen ke zmírnění bolesti způsobené změnami způsobenými stárnutím a ke snížení sekrece synoviální tekutiny. Doporučuje se také terapeutická dávka 2 tablety na 10 kilogramů tělesné hmotnosti po dobu 2 až 4 týdnů a poté se snižuje na pravidelnou dávku, dokud není potřeba.

Skladujte na suchém a tmavém místě.

Datum expirace na obalu.

500 TABLET, Netto: 500g

KONTROLA KVALITY VETERINÁRNÍ LÉKAŘSKÉ FAKULTY V BELEHRADĚ - ODDĚLENÍ PRO POTRAVINY A BOTANIKY, VĚDECKÝ VETERINÁRNÍ ÚSTAV NOVI SAD A VINČA INSTITUT NUKLEÁRNÍCH VĚD.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dr.Vet Excellent, klouby, klouby, klouby, klouby
Hmotnost: 0.5 kg
? Zdravotní potíže: klouby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: