.
Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

REPROVET female - pro zdravé a početné vrhy 500 Tablet

Kód: 6881
Množstevní sleva
ZDARMAZDARMA
ReproVet female
2 652 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Stimuluje ovulaci a zrání vaječných buněk. Zabraňuje četným komplikacím bránící početí, napomáhají růstu a rozvoji placenty a plodu.

Detailní informace

Doprava zdrama
Doprava zdrama
Nabízíme dopravu zdarma k mnoha vybraným produktům. Bez těchto produktů je doprava zdarma nad 3.000,- Kč.
Ověřené produkty
Pouze osvědčené produkty
Prodáváme pouze osvědčené produkty našimi hafany.
Slevy
Věrnostní a množstevní slevy až 5% pro REGISTROVANÉ UŽIVATELE
Základní sleva při registraci 1% Množstevní sleva 2% od 3 kusů u označených produktů. Objemová sleva 2% při objednávce nad 8.000,-Kč

Detailní popis produktu

REPROVET pro feny, doplňkové krmivo pro psy a kočky - s Jablečníkem Obecným pro zlepšení reprodukce fen a koček.

Jablečník obecný pozitivně ovlivňuje vznik normálního sexuálního cyklu u fen, reguluje fungování pohlavních žláz a produkci pohlavních hormonů. Normalizace sekrece pohlavních hormonů stabilizuje fungování reprodukčních orgánů. Hormonální nerovnováha je skutečně nejčastější příčinou neplodnosti.

Vitamín B9, vitamín B6 a vitamín B12 zabraňují nejčastějším komplikacím u březích fen a koček, jako je potrat, placentární oddělení, předčasný porod, nízká porodní hmotnost, abnormality mozku a míchy. Denní požadavky na vitamín B9 během březosti, je znásobeno a obvykle není splněno prostřednictvím příjmu potravy.

Kyselina listová je zodpovědná za mnoho funkcí v těle, zejména v procesech diferenciace a růstu embryonálních a kmenových buněk. Je důležité poznamenat, že většina škod způsobených nedostatkem vitamínu B9, se vyskytuje během prvních několika týdnů březosti.

Předzásobení je proto nezbytné jako doplněk stravy.

Vitamín B2, pomáhá při výrobě energie potřebné pro vývoj kostí, svalů a svalů nervového systému plodu. V případě nedostatku tohoto vitamínu, mohou být štěňata a koťata náchylní k anémii, špatnému růstu, poruchám zažívání a slabšímu imunitnímu systému.

Vitamín E zlepšuje funkci pohlavních orgánů, normalizuje vylučování estrogenů a progesteronu, přispívá k dozrávání vaječných buněk. Vitamín E je jedním z nejúčinnějších antioxidantů, ničí škodlivé volné radikály, které mohou zničit genetický materiál. Bylo prokázáno, že vitamín E může pomoci dosáhnout větší tloušťky endometria (vnitřní vrstva dělohy), což zvyšuje šance na početí.

Vitamín A napomáhá k rozvoji kostí a zubů u štěňat a koťat, stejně jako imunitní systém. Vliv vitamínu A je většinou spojen s posilováním sliznice membrány reprodukčního traktu, čímž se zvýší odolnost vůči infekci a negativních vlivů mikroorganismů.

Vitamín D je dobře známý jako základní složka nezbytná pro dobrou absorpci vápníku, a to je zvláště důležité pro vývoj zubů a kostí plodu.

Vitamín C pomáhá vstřebávat železo a buduje zdravý imunitní systém u matek i plodu.

Zinek je důležitý pro růst plodu, protože pomáhá v buněčném dělení (primární proces růstu plodových tkání a orgánů).

Železo je nezbytné pro tvorbu a podporu červených krvinek, což vede ke zvýšení objemu krve u fen a koček. Je obtížné absorbovat dostatečné množství železa z potravin, aby vyhovovalo všem požadavkům. Při nedostatečném množství železa si plod bere železo přímo od matky, toto způsobuje anémii matky a vyčerpání. Podáváním doplňků železa se předchází tomuto stavu.

Omega 3 mastné kyseliny jsou nezbytné pro nitroděložní vývoj mozku a nervový systém. U dospělých fen tyto kyseliny zabraňují zánětlivým procesům sliznice membrány, které mají pozitivní účinky na syntézu hormonů.

Analytické hodnoty: hrubé vlákniny, surového popela, surové bílkoviny, surové oleje a tuky

Složení: pivovarské kvasnice, celulózový prášek, uhličitan vápenatý, Jablečník Obecný 300 000 mg / kg, omega 3 mastné kyseliny 2.000 mg / kg,

Přísady (na kg):

Vitamíny: A 3a672a 700 000 IU, D3 3a671 70 000 IU, E 3a700 (acetát alfa tokoferilu) 6 000 mg, C 400 mg, kyselina listová (B9) 400 mg, B2 300 mg, B6 150 mg, K3 100 mg, B1 100 mg, B12 40 mcg.

Stopové prvky: zinek (monohydrát síranu zinečnatého) E6 2,1 500 mg, železo (železnatý chelát hydrátu aminokyselin) E1 1000 mg, mangan (monohydrát síranu manganičitého) E5 700 mg, zink (chelát zinku hydrátu aminokyselin) E6 700 mg, měď (měď chelát hydrátu aminokyselin) E4 200 mg, jod (bezvodý jodan vápenatý) E2 50 mg, kobalt (heptahydrát síranu kobaltu) E3 20 mg, selen (selenomethionin) 3b813 15 mg, selen (seleničitan sodný) E8 10 mg.

Návod k použití: podávejte kočkám ½ tablety denně a psům 1 tabletu na 10 kg tělesné hmotnosti denně.

Maximální denní dávka: kočky 1 tableta denně, psi 2 tablety na 10 kg tělesné hmotnosti denně

Reprovet pro samice se používá nepřetržitě až 3 měsíce, po které následuje přestávka. U samic s pravidelným cyklem se začíná 1,5 až 2 měsíce před očekávaným cyklem a užívá se až do poloviny březosti, což jsou celkem 3 měsíce. U samic, které mají mezi cykly delší přestávku, začínáme podávat 5-6 měsíců po předchozím cyklu.
Je důležité podávat přípravek Reprovet samici v prvním měsíci těhotenství, protože jeho složení může pomoci získat zdravý a vitální vrh se silnějším imunitním systémem.

KONTROLA KVALITY JE VYKONANÁ UNIVERZITOU VETERINÁRNÍ MEDICÍNY V BĚLEHRADU - ODDĚLENÍ VÝŽIVY A BOTANIKY

Doplňkové parametry

Kategorie: Dr.Vet Excellent, reprodukce, reprodukce, reprodukce, reprodukce
Hmotnost: 0.5 kg
? Zdravotní potíže: reprodukce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: