.
Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

REPROVET zlepšuje kvalitu spermatu 500 Tablet

Kód: 6887
Množstevní sleva
ZDARMAZDARMA
repro pes
2 652 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Reprovet male se doporučuje u mužů s diagnostikovanými problémy s kvalitou spermatu. Doporučuje se také pro vystavující a pracovní psy, kteří mají během roku vyšší počet páření. Samec Repovet zvyšuje počet spermií a procento normálních forem. Ovlivňuje jejich pohyblivost tím, že jim dodává více energie, a tak může přispět ke zvýšenému procentu oplodněných vajíček.
Plný účinek je patrný po 7 až 8 týdnech používání produktu.

Detailní informace

Doprava zdrama
Doprava zdrama
Nabízíme dopravu zdarma k mnoha vybraným produktům. Bez těchto produktů je doprava zdarma nad 3.000,- Kč.
Ověřené produkty
Pouze osvědčené produkty
Prodáváme pouze osvědčené produkty našimi hafany.
Slevy
Věrnostní a množstevní slevy až 5% pro REGISTROVANÉ UŽIVATELE
Základní sleva při registraci 1% Množstevní sleva 2% od 3 kusů u označených produktů. Objemová sleva 2% při objednávce nad 8.000,-Kč

Detailní popis produktu

Reprovet  zlepšuje kvalitu produkovaného spermatu psů a koček mužského pohlaví tím, že zvyšuje objem spermatu, počet spermií a procento normálních forem spermií. Reprovet snižuje podíl nezralých a patologických forem spermií a tím zlepšuje reprodukční vlastnosti psů a koček. 

VITAMÍNOVÝ A MINERÁLNÍ DOPLŇEK PRO PSY A KOČKY 

L-karnitin ovlivňuje mobilitu spermií – dává jim větší energii, větší penetraci, rychlejší mobilitu a delší životnost v reprodukčním traktu feny. L-karnitin tedy zvyšuje procento oplodněných vaječných buněk. 

Vitamíny E, Omega 3 a Omega 6 chrání spermie ve stresových situacích způsobených vnějšími faktory. Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny jsou prekurzory fosfolipidů, což je sloučenina, která obohacuje membránu spermií. Zahrnutí vitamínu E do přípravku REPROVET  snižuje poškození buněk spermií způsobené volnými radikály, což opět zlepšuje plodnost psů a koček. 

Vitamín C chrání ejakulaci před oxidačním poškozením. Zabraňuje rovněž aglutinaci (přilepení spermatu), což významně zvyšuje sílu hnojení. 

Vitamín D ovlivňuje správný vývoj spermiového jádra, stejně jako zlepšení libida. 

Minerály zahrnuté v programu REPROVET  se účastní procesu produkce a dozrávání spermatu u psů a koček. 

Zinek se podílí na produkci a zrání spermatu, s přímým vlivem na buňky Leydig. Nedostatek zinku v těle snižuje hladinu testosteronu a nepřímo snižuje počet spermií a plodnost. 

Selen je součástí několika enzymů, které přímo ovlivňují normální spermatogenezi. Jednou z nejdůležitějších rolí tohoto stopového prvku je tvorba a zrání spermií. 

Podle nejnovějšího výzkumu je jód důležitým prvkem v reprodukci, protože tím, že ve výživě psů a koček obsahují vysoké dávky jódu, se zvyšuje objem spermatu a také pohyb spermatu. Jód také přímo ovlivňuje zlepšení libida. 

Zkušenosti, které jsme získali jako špičkoví chovatelé, lékaři veterinární medicíny a výživoví pracovníci zabývající se výživou zvířat, stejně jako rady, které dostáváme od profesorů a odborných spolupracovníků katedry výživy Veterinární fakulty v Bělehradě, zaručují, že dosáhnete požadovaných výsledků s našimi produkty. 

Ve spolupráci s Veterinárním ústavem v Novom Sad provádí DR VET studium účinku Reprovet na zlepšení reprodukční síly psů. Výsledky, které jsme získali po pouhých 7 týdnech používání přípravků, jsou velmi povzbudivé a ukazují pozitivní vliv přípravků na kvalitu a hustotu spermatu, počet spermií a lepší mobilitu.

Složení na kg:
Vitamín A, acetát retinolu 1.000.000 IU, vitamín D3, cholekalciferol 100.000 IU, vitamín E alfa-tokoferol acetát 6.000 mg, vitamín K3, menadion hydrogen siřičitan sodný 200 mg, vitamín B1, thiamin hydrochlorid 200 mg, vitamín B2, riboflavin 400 mg, Vitamín B6, hydrochlorid pyridoxinu 150 mg, vitamín B12, kyanokobalamin 40 μg, vitamín C, kyselina askorbová 800 mg, mangan- (Mn) sulfát 1500 mg, sulfát zinku (Zn) 2000 mg, sulfát 1200 mg, chelát železa 700 mg, Měď- (Cu) sulfát 500 mg, chelátovaná měď 200 mg, selén (Se) 10 mg, selénové kvasnice 15 mg, 20 mg kobaltu (Co) 50 mg, L-karnitin 10 000 mg, Omega 3- (z Schizochytrium limacinum) 6000 mg

Obsah pomocných látek: S. cerevisiae, celulóza, oxid křemičitý, stearan hořečnatý.

Výrobek není pro lidské použití. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Pravidelný, doporučený denní příjem:
1 tableta / 10 kg.

Zesílená léčba, doporučený denní příjem:
2 tablety / 10 kg.
1 tableta REPROVETU = 1,000 mg

Doporučené podávání, jsou 2 měsíce před plánovaným krytím u problémových jedinců. Pro běžné použití lze začít podávat alespoň jeden měsíc před krytím. 

Uchovávejte na chladném, tmavém místě. Doba použitelnosti 24 měsíců, vyznačená na etiketě balení.
100 TABLET, Netto: 100g

Doplňkové parametry

Kategorie: Dr.Vet Excellent, reprodukce, reprodukce, reprodukce, reprodukce
Hmotnost: 0.5 kg
? Zdravotní potíže: reprodukce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: