Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

SENIORVET Podpora kloubů, očí, srdce, cév, volných radikálů u seniorů 100 Tablet

Kód: 9859
Novinka
ZDARMAZDARMA
663F63CE 3A5A 4493 B75B 106BFC6F4BF0
799 Kč / ks
Skladem (4 ks)

Seniorvet je doplněk stravy, který se používá jako každodenní podpora v jídelníčku psů a koček starších 7 let. Pečlivě jsme vybrali ty nejnutnější ingredience pro naše mazlíčky dané věkové kategorie. Seniorvet je produkt, který má za cíl oddálit nejčastější problémy, které mají naši věrní přátelé ve stáří. Chceme, aby kvalita jejich života byla udržována na vysoké úrovni i v pozdějším věku.

Při stárnutí potřebuje organismus psů a koček speciální živiny, aby si udržely vitalitu a dobrou kondici co nejdéle. Seniorvet poskytuje podporu kloubům, očím, srdci a jako produkt bohatý na antioxidanty chrání před volnými radikály. Stárnutí nevyhnutelně vede ke změnám v pohybovém aparátu, opotřebení chrupavek a povrchových vrstev kloubů, což vede k bolestem a snížené funkčnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Seniorvet – doplňkové krmivo pro psy a kočky – pro starší psy a kočky s přidaným glukosaminem, MSM, omega 3 mastnými kyselinami, koncentrovaným extraktem z melounu a rostlinným extraktem Aksamitník Vzpřímený.

Analytické hodnoty: hrubá vláknina 21 %, hrubý protein 15,5 %, hrubý popel 13,5 %, hrubý tuk 1,4 %, omega 3 mastné kyseliny 0,05 %,

Složení: pivovarské kvasnice, prášková celulóza, ostatní semena a plody, výrobky a vedlejší produkty z nich (meloun) 10 %, sušené řasy, glukosamin 2 %, metylsulfonylmethan 0,3 %, rostlinný extrakt Aksamitník Vzpřámený 0,5 %, koenzym Q10 0 ,1 %.

Aditiva (na kg):

Nutriční: žádné

Stopové prvky: žádné

DOPORUČENÍ K POUŽITÍ

Seniorvet se používá jako každodenní podpora v jídelníčku psů a koček starších 7 let.

Doporučujeme dávku 1 tabletu do 10 kg tělesné hmotnosti psa/kočky. Díky vyváženému složení mohou Seniorvet používat vaši mazlíčci neomezeně dlouho. Seniorvet doporučujeme v kombinaci s naším dalším produktem MULTIVET.

Seniorvet obsahuje glukosamin, MSM (methyl sulfonyl methan) a omega-3 mastné kyseliny pro podporu kloubů a chrupavek. Tato kombinace složek obnovuje chrupavku, snižuje bolestivost a obnovuje elasticitu kloubů.

Stárnutí u psů a koček také vede ke změnám na očích, progresivnímu poklesu zrakové ostrosti a rozvoji šedého zákalu. Proto je v Seniorvetu obsažen lutein, pocházející z Aksamitník Vzpřímený L., karotenoid, který pomáhá udržovat zdraví očí a normální vidění.

Koenzym Q10 hraje velmi důležitou roli při vytváření energie nezbytné pro všechny buňky v těle. To je zvláště výrazné u orgánů, které ke svému fungování potřebují hodně energie, jako je srdce. Seniorvet s koenzymem Q10 napomáhá normální činnosti celého kardiovaskulárního systému. Také omega-3 mastné kyseliny podporují srdce a cévy, přispívají k jejich lepší práci a oběhu. Jak tělo stárne, produkuje méně a méně antioxidantů a při každodenních činnostech vznikají volné radikály. Proto je nutná podpora při jejich kontrole, aby se zabránilo rozpadu buněk a tkání, rozvoji různých onemocnění a celkové ztrátě vitality. Seniorvet obsahuje Melofeed lyofilizovaný koncentrát melounové šťávy bohatý na superoxiddismutázu. Superoxiddismutáza je enzym, přírodní antioxidant, který řídí produkci volných radikálů. Tento enzym je zvláště užitečný u obézních domácích zvířat, starších zvířat a těch, kteří mají mírně slabší imunitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dr.Vet Excellent
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: