.
Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

STRESSVET Kontrola stresu z prostředí 100 Tablet

Kód: 7974
Množstevní sleva
ZDARMAZDARMA
Snímek obrazovky 2021 07 18 v 22.34.08
749 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Stressvet je výživový doplněk pro psy a kočky, který předchází nervozitě a podporuje zklidnění přirozeným způsobem, aniž by zvíře bylo ospalé. Nemá žádné nežádoucí účinky, není návykový a je bezpečné jej používat po dlouhou dobu. Použití Stressvetu pomáhá vašemu mazlíčkovi zůstat v klidu i ve stresových situacích. Výrobek obsahuje aminokyselinu tryptofan a pečlivě vybrané rostliny, které mají pozitivní účinky na centrální nervový systém.

Detailní informace

Doprava zdrama
Doprava zdrama
Nabízíme dopravu zdarma k mnoha vybraným produktům. Bez těchto produktů je doprava zdarma nad 3.000,- Kč.
Ověřené produkty
Pouze osvědčené produkty
Prodáváme pouze osvědčené produkty našimi hafany.
Slevy
Věrnostní a množstevní slevy až 5% pro REGISTROVANÉ UŽIVATELE
Základní sleva při registraci 1% Množstevní sleva 2% od 3 kusů u označených produktů. Objemová sleva 2% při objednávce nad 8.000,-Kč

Detailní popis produktu

Jedná se o doplňkové krmivo pro psy a kočky - Kozlík lékařský, L-tryptofan a Meduňka - pro nutriční podporu psů a koček, kteří potřebují kontrolu stresu z prostředí.

Analytické hodnoty: hrubá vláknina 27,96%, hrubý popel 4,15%, hrubý protein 4,9%, hrubý tuk 0,35%, hořčík 1,1%.

Složení: Kozlík lékařský 100 000 mg, Srdečník obecný 43 000 mg, Meduňka lékařská 21 500 mg, Bazalka pravá 14 500 mg, Mateřidouška obená 7,150 mg, oxid hořečnatý 1 500 mg, pivovarské kvasnice, prášková celulóza.

Aditiva (na kg):

Nutriční hodnoty: vitamín B12/kyanokobalamin 1,5 mg.

Aminokyseliny: L-tryptofan 3c440 43 000 mg

Návod k použití: v případě stresu (návštěva veterináře, cestování, poruchy počasí, slavnosti/ohňostroj…) podávejte psům a kočkám 1 tabletu až do 10 kg tělesné hmotnosti denně. Dávku lze zvýšit na 2 tablety až na 10 kg tělesné hmotnosti denně, zejména v den očekávaného stresu.

Tryptofan je aminokyselina, ze které se v těle syntetizuje serotonin (neurotransmiter - vysílač informací mezi nervovými buňkami). Serotonin má velmi důležitou roli při snižování stresu a zmírňování agresivního chování našich mazlíčků.

Rostliny, které jsou obsaženy ve Stressvetu (Kozlík lékařský, Srdečník obecný, Meduňka lékařská, Bazalka pravá, Mateřidouška obecná), mají na tělo relaxační účinek. Přípravek se používá k odstranění následků každodenního stresu a podrážděnosti.

Znáte svého mazlíčka nejlépe a znáte situace, které ho stresují. To jim může zabránit v tom, aby si během dne užívali běžné činnosti. Stressvet je způsob, jak jim pomoci relaxovat a bavit se.

Výrobce:
DR VET GROUP DOO
Adresa: Kajmakčalanska 39a
11000 Beograd, Srbija 

Dovozce: Můj psí dům s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dr.Vet Excellent, stres, stres, stres, stres
Hmotnost: 0.2 kg
? Zdravotní potíže: stres

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: