.
Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

Pamlskový hlavolam Twister

Kód: 7740
629 Kč / ks
Není skladem
Možnosti doručení

Určeno pro mistrovské tlapky. Twister je úžasný hlavolam pro psy, kteří potřebují pořádnou výzvu, protože jednodušší hlavolamy zvládají levou zadní. Je sice složitejší než hlavolamy úrovně 1 a 2, ale pokud máte rychlého žáka, snadno mu přizpůsobíte náročnost hlavolamu tak, aby se zabavil a zároveň motivoval pro další učen.

Detailní informace

Doprava zdrama
Doprava zdrama
Nabízíme dopravu zdarma k mnoha vybraným produktům. Bez těchto produktů je doprava zdarma nad 3.000,- Kč.
Ověřené produkty
Pouze osvědčené produkty
Prodáváme pouze osvědčené produkty našimi hafany.
Slevy
Věrnostní a množstevní slevy až 5% pro REGISTROVANÉ UŽIVATELE
Základní sleva při registraci 1% Množstevní sleva 2% od 3 kusů u označených produktů. Objemová sleva 2% při objednávce nad 8.000,-Kč

Detailní popis produktu

“Odemkni, posuň a odměň se!” Dostat se k pamlsku schovaném v hlavolamu TWISTER bude chtít hodně trpělivosti a pořádný gamblerský um! Nebaví tě honit pořád dokola tenisáky? Tohle je výzva, která tě bude bavit, buď rebel! Chceš se naučit něco nového, používat hlavu a pořádně se unavit? Tak štěkni na páníčka, ať ti pořídí hlavolam! TWISTER potěší začátečníky u zkušeného psí hlavolamaře.

Pamlskový hlavolam TWISTER
Úroveň náročnosti: Level 3
Velikost: průměr 26 cm, výška 4,5

Jak na to?
Odemkněte posztranními kolíky posouvací panely uvnitř hlavolamy, abyste mohli do otvorů umístit pamlsky. Posuňte panely zpátky, zamkněte je pomocí kolíků, položte na podlahu a zábava může začít! :-) Pokud má váš mazlíček kratší čumák, nebo se mu s hlavolamem na zemi špatně manipuluje, dejte ho na menší stoličku, hra tak pro něj bude snazší a také bude mít menší tendence používat k otevírání pokladu hlavně packy. Psi jsou chytřejší než si myslíme! Někdy je pouze potřeba je trochu pošťouchnout a ukázat, jak hračka funguje. Pokud dělá vašemu pejskovi řešení hlavolamu zpočátku problém, nechce boční kolíky v pozici “odemčeno” a naučte pejska nejdříve posouvat vnitřní panely.

Vytahuj a posouvej:
Twister je opatřena zamykacími kolíky, které jsou v celé kolekci hlavolamů Nina Ottoson jedinečné. Pokud je váš pes zkušený řešitel psích hlavolamů, twister mu poskytne novou úroveň učení, postranní kolíky totiž musí zuby jemně povytáhnout, aby mohl odsunovat jednotlivá políčka hlavolamů a ulovit všechny schované pamlsky.

Vzbuďte zvědavost!
Mentální stimulace je pro psa stejně důležitá, jako dostatek fyzického vyžití. Hlavolam Twister je ideálním způsobem, jak vašeho pejska vyzvat k nové vzrušující hře a nalákat ho učit se dalším dovednostem. U bojácných a úzkostných psů hlavolamy posilují sebevědomí a pomáhají jim relaxovat příjemnou činností a předcházet tak výchovným problémům.

Level 3
Pamlskové hlavolamy Nina Ottosson jsou skvělou zábavou pro psy všech věkových kategorií, různých plemen a velikostí. Obtížnost 3 doporučujeme hlavně pro pejsky, kteří již mají s řešením hlavolamů nějakou zkušenost, ale dají se uzpůsobit i chytrým začátečníkům.

Letní tip = Zmrzlý hlavolam
Chcete udělat hlavolam ještě zajímavější nebo nabídnout pejskovi zábavné osvěžení? Naplňte otvory konzervou, masem nebo kouskem párku, zalijte přihrádku po okraj vodou a celý hlavolam dejte zmrznout. Tradá! Nový Level zábavy může začít.
Kouzlo společné zábavy...
Hlavolamy od Niny Ottosson jsou vyvinuty tak, aby stimulovaly mozek vašeho psa. Naučte svého psího parťáka, jak hlavolam řešit, hrajte si a bavte se společně. Napovídání, chválení a opakované doplňování dobrot posílí váš společný vztah. Po celou dobu hry mějte pejska pod dozorem a nenechte ho hračku kousat. Do příští hry hlavolam schovejte.

Rychle uklizeno!
Odstraňte z hlavolamu všechny volné části, umyjte ho ve vlažné mýdlové vodě a usušte. Znovu naplňte a další kolo zábavy může začít!

Proč jsou pamlskové hlavolamy od Niny Ottosson tak skvělé?
* zahání nudu a zabaví i hyperaktivní jedince
* omezují destruktivní chování a rozvíjí dovednosti vašeho psa
* stimulují k přemýšlení a soustředění, takže psa pozitivně unaví
* jsou zábavné pro všechny bez ohledu na plemeno a věk
* posilují vztah mezi páníčkem a psem

Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i s velkými papoušky, opičkami, pet prasátky apod. Zahraniční zoologické zahrady využívají s velkou oblibou pamlskové hlavolamy pro krmení různých zvířat a udržují je tak v lepší psychické pohodě.

Výrobce: NINA OTTOSSON Sweden (Outward Hound Group)

Doplňkové parametry

Kategorie: Interaktivní
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: