.
Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

JOINT STRONG K9 Power 0,454kg

Kód: 9871
Novinka
956 Kč / ks
Není skladem
Možnosti doručení

DOPLNĚK PRO ZDRAVÍ A MOBILITY KLOUBŮ
Zmírněte ztuhlost a zvyšte pohyblivost pomocí silných kloubních faktorů, které pomáhají podporovat a udržovat chrupavku a pojivovou tkáň. Kyselina hyaluronová pomáhá zajistit lubrikaci kloubů, zatímco antioxidanty pomáhají posílit imunitní odpověď a snižovat zánět, takže váš pes je po celý den pohodlnější.

Detailní informace

Doprava zdrama
Doprava zdrama
Nabízíme dopravu zdarma k mnoha vybraným produktům. Bez těchto produktů je doprava zdarma nad 3.000,- Kč.
Ověřené produkty
Pouze osvědčené produkty
Prodáváme pouze osvědčené produkty našimi hafany.
Slevy
Věrnostní a množstevní slevy až 5% pro REGISTROVANÉ UŽIVATELE
Základní sleva při registraci 1% Množstevní sleva 2% od 3 kusů u označených produktů. Objemová sleva 2% při objednávce nad 8.000,-Kč

Detailní popis produktu

Výhody našeho doplňku pro zdraví a pohyblivost kloubů
• Výkonné kloubní faktory - Chrání a udržuje chrupavku a pojivovou tkáň psů, zmírňuje ztuhlost při běžném cvičení a aktivitě.

• Podpora mobility kyčlí a kloubů – Naše směs výživných složek, jako je glukosamin, chondroitin, MSM a CMO, jsou životně důležité živiny pro zdravou pohyblivost. Kyselina hyaluronová pomáhá zajistit lubrikaci kloubů.

• Silné imunitní faktory – Imunitní systém zdravého psa vyžaduje základní živiny, aby přirozeně bojoval proti škodlivým činitelům.

• Zvýšená absorpce – Naše práškové složení zvyšuje biologickou dostupnost, což znamená, že se absorbuje více.

Glukosamin - Chondroitin - MSM - CMO
Pokud jde o zdraví kloubů pro psy, tyto čtyři složky jsou dobré. Pokud jde o účinnost těchto složek, samotné nefungují zdaleka tak dobře, jako když jsou kombinovány dohromady. Tato kombinace přísad pomáhá chránit klouby a umožňuje vašemu psovi volný pohyb.

Silné rostlinné antioxidanty
Bohaté rostlinné výtažky včetně granátového jablka, výtažku z borůvek, brusinek, malin, jahod, švestek, borůvek a višně Power House. Přestože je kyslík kritický pro dýchání, může být pro tělo velmi škodlivý. Oxidace vytváří volné radikály, které mohou poškodit buňky. Antioxidanty pomáhají předcházet oxidaci v těle vašeho psa a poskytují extra úroveň ochrany jeho zdraví.

Kyselina hyaluronová
Stejně jako auto potřebuje olej pro hladký chod převodů, potřebují to i klouby. Kyselina hyaluronová pomáhá zajistit lubrikaci kloubů a umožňuje jim hladký pohyb.

Omega 3
Mastné kyseliny jsou nejen nezbytné pro fungování, ale poskytují řadu zdravotních výhod. Omega 3 mastné kyseliny obsahují DHA a EPA, dvě kyseliny, které dodávají buňkám pružnost, lubrikaci a zlepšenou metabolickou účinnost. Omega 3 v důsledku toho mohou pomoci zajistit pohodlí a kvalitu života vašeho psa.

ÚČINNÉ LÁTKY
Glukosamin sulfát (z korýšů) 1150 mg, TMG (trimethylglycin jako bezvodý betain) 700 mg, Methylsulfonylmethan (MSM) 500 mg, Chondroitin sulfát (hovězí průdušnice) 400 mg, Izolát mléčné bílkoviny 300 mg, Olej z tresčích jater 250 mg 150 mg mg, CMO (cetyl myristoleát) 100 mg, askorbát vápenatý 75 mg, kurkumin 50 mg, kyselina hyaluronová 2 mg.

Obsahuje: Ryby, Korýši.

NEAKTIVNÍ SLOŽKY
Kuře, Agávový nektar, Stabilizované rýžové otruby, Rýžový koncentrát, Camelina olej, Třešňový prášek, Kelp prášek, Sůl, Chlorid draselný, Granátové jablko, Borůvkový extrakt, Brusinka, Malina, Jahoda, Sušené švestky, Třešně, Borůvky.

Neobsahuje: len, pšenici, lepek, sóju, vedlejší produkty, umělá barviva nebo umělá příchutě.

Možnost podávaní:

1. Sušené, omáčka nebo zamíchat do vlhkého krmiva.
Přidejte naši směs živin do krmiva pro vašeho psa třemi způsoby: nasypte na granule, přidejte vodu a udělejte omáčku nebo smíchejte s vlhkým krmivem. Psi také milují chuť!

2. Vše najednou nebo Rozdělit mezi jídly.
Každé ráno dejte plnou porci nebo si doporučenou odměrku (odměrky) rozdělte na celý den.

3. Konzistence je klíčová.
Jako každý zdravotní režim, skutečná změna přichází s opakováním. Podívejte se na úplné výsledky za 28+ dní a pokračujte v dodávání, abyste si udrželi požadovaný výsledek.

 

NÁVOD NA KRMENÍ
Smíchejte s jídlem (mokrým nebo suchým). Začněte s ½ odměrky (¼ odměrky pro menší psy). Celou dávku podávejte za  7 dní. Denní množství lze rozdělit mezi krmení. Množství krmiva lze přizpůsobit individuálním potřebám psa..

Hmotnost psa Velikost denní porce
2-10 kg          1/2 odměrky
10-20 kg        1 odměrka
20-35 kg        1 1/2 odměrky
35+ kg           2 odměrky
   

Balení obsahuje 24 odměrek.

Doplňkové parametry

Kategorie: K9 Power, klouby
Hmotnost: 0.5 kg
? Zdravotní potíže: klouby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: