.
Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

PUPPY GOLD K9 Power 0,454kg

Kód: 9874
Novinka
882 Kč / ks
Není skladem
Možnosti doručení

DOPLNĚK PRO ROSTOUCÍ ŠTĚŇATA A KOJENÉ MATKY
Podporujte přechod od odstavu štěněte na pevnou stravu. Pro štěňata se tato výkonná směs základních živin zaměřuje na tvorbu kostry a svalů, aby napomáhala růstu a vývoji, a zároveň poskytuje důležité bioaktivní proteiny a laktotransferin (neboli imunitní faktory nalezené v mateřském mléce) pro nastartování neproniknutelného imunitního systému. Matkám doporučujeme Puppy Gold během těhotenství, aby pomohla zvýšit produkci mléka, a dále po dobu jednoho měsíce po odstavení, aby pomohla s jejím zotavením.

Detailní informace

Doprava zdrama
Doprava zdrama
Nabízíme dopravu zdarma k mnoha vybraným produktům. Bez těchto produktů je doprava zdarma nad 3.000,- Kč.
Ověřené produkty
Pouze osvědčené produkty
Prodáváme pouze osvědčené produkty našimi hafany.
Slevy
Věrnostní a množstevní slevy až 5% pro REGISTROVANÉ UŽIVATELE
Základní sleva při registraci 1% Množstevní sleva 2% od 3 kusů u označených produktů. Objemová sleva 2% při objednávce nad 8.000,-Kč

Detailní popis produktu

Výhody našich rostoucích štěňat a kojících matek


• Pro rostoucí štěňata – Denní porce dodávají štěňatům vitamíny a živiny během jejich kritického počátečního růstu.

• Podporuje štěňata a matky s klíčovými živinami - Naše směs výživných složek se zaměřuje na tvorbu kostry a svalů a také na správný vývoj orgánů štěňat; také podporuje matky klíčovými živinami pro správný růst miminek a zotavení po těhotenství.

• Silné imunitní faktory – Imunitní systém zdravého psa vyžaduje základní živiny, aby přirozeně bojoval proti škodlivým činitelům.

• Zvýšená absorpce – Naše práškové složení zvyšuje biologickou dostupnost, což znamená, že se absorbuje více.

inulin (FOS)
Inulin, zdroj fruktooligosacharidů, je silné prebiotikum, které dodává živiny dobrým bakteriím vašeho psa. Inulin také podporuje lepší vstřebávání živin, což vede k lepší účinnosti ostatních složek.

Mléčný protein
Podporuje růst a funkci kosterního svalstva. Mléčný protein obsahuje větvené aminokyseliny (BCAA), které zlepšují syntézu svalových bílkovin, svalovou hmotu a celkové metabolické zdraví.

Probiotika
Probiotika pomáhají při trávení a imunitě, pomáhají bránit psy před škodlivými bakteriemi. Probiotika také pomáhají při vstřebávání živin, čímž maximalizují výhody tohoto produktu.

vitamín E
Vitamin E, který je kritickou složkou stravy každého rostoucího psa, je silným antioxidantem a je nezbytný pro správný vývoj zraku, imunity, kůže a srsti psa.

Složení:

Mléčný proteinový izolát, hovězí lůj bez proteinů, maltodextrin, kreatin*, oxid křemičitý, syrovátkový proteinový koncentrát*, světlicový olej, inulin čekanka (frukto-oligosacharidy), sůl, chlorid draselný, patentovaná směs sušených: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei salivarius, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus brevis, Bifidobacterium, bifidum, Bifidobacterium, longum, Streptococcus thermophilus, L-Arginin, L-Histidin, L-Glutamin, Taurin, Citrát vápenatý, Směs vitamínů a minerálů draslíku a draslíku: Směs minerálů draslíku a draslíku jodid, cholin bitartrát, alfa tokoferol (vitamín E), pyridoxin HCL, inositol, fosforečnan vápenatý, glukonát měďnatý, oxid zinečnatý, kyselina listová, thiamin monohydrát, laktát vápenatý, seleničitan sodný, doplněk vitaminu B-12.

Obsahuje: Mléko.

*Není uznáváno jako základní živina podle nutričních profilů krmiva pro psy AAFCO.

Obsahuje zdroj živých (životaschopných) přirozeně se vyskytujících mikroorganismů. Celkové mikroorganismy: CFU/g 20 miliard při výrobě.

Neobsahuje: len, pšenici, lepek, sóju, vedlejší produkty, umělá barviva nebo umělá aromata.

Možnost podávaní:

1. Sušené, omáčka nebo zamíchat do vlhkého krmiva.
Přidejte naši směs živin do krmiva pro vašeho psa třemi způsoby: nasypte na granule, přidejte vodu a udělejte omáčku nebo smíchejte s vlhkým krmivem. Psi také milují chuť!

2. Vše najednou nebo Rozdělit mezi jídly.
Každé ráno dejte plnou porci nebo si doporučenou odměrku (odměrky) rozdělte na celý den.

3. Konzistence je klíčová.
Jako každý zdravotní režim, skutečná změna přichází s opakováním. Podívejte se na úplné výsledky za 28+ dní a pokračujte v dodávání, abyste si udrželi požadovaný výsledek.

 NÁVOD NA KRMENÍ


PRO ŠTĚŇATA: Smíchejte ½ odměrky (na 1 šálek krmiva) s teplou vodou (~80°F), abyste vytvořili konzistenci podobnou mléku. To by se nemělo měnit s hmotností štěněte, ale pouze s objemem (na šálek) krmiva. Začněte s ¼ odměrky a během prvního týdne nebo dvou dosáhněte plného množství. Pokud je to užitečné, můžete rozdělit celkovou denní dávku rovnoměrně mezi porce.

Dávkování:

½ odměrky na každou 1 odměrku krmiva

 

PRO MATKY: Podávejte během těhotenství a jeden měsíc po odstavení. Smíchejte vhodnou porci s mokrým nebo suchým jídlem. Začněte s ½ odměrky a během prvního týdne nebo dvou dosáhněte plného množství. Celkové denní množství rozdělte rovnoměrně mezi porce, smíchané se syrovým, mokrým nebo suchým.

Dávkování

½ odměrky na každých 5kg živé váhy.

Balení obsahuje 24 odměrek.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: K9 Power, imunita
Hmotnost: 0.5 kg
? Zdravotní potíže: imunita

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: