Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

SUPER FUEL K9 Power 1,814kg

Kód: 9868
Novinka
2 181 Kč / ks
Skladem (2 ks)
ENERGIE A TVORBA SVALŮ
Podporujte zdravou, čistou svalovou hmotu a zvyšte energetickou hladinu vašeho psa. Náš pokročilý výkonnostní doplněk je navržen tak, aby pomohl maximalizovat svalovou efektivitu a vytrvalost a zároveň podporoval rychlou dobu zotavení. Tato směs pomáhá generovat svalovou hmotu a snižuje únavu v momentech s vysokou intenzitou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhody našeho doplňku energie a svalů

• Maximalizujte svalovou efektivitu a vytrvalost – Poskytněte svému aktivnímu psovi palivo pro budování svalové hmoty a udržení vynikající úrovně energie.

• Podporujte zdravou regeneraci – Naše směs výživy obsahuje složky vytrvalostního paliva, které pomáhají zpomalovat svalové záškuby, a glukoneogenní palivo, které pomáhá podporovat vytrvalost.

• Silné imunitní faktory – Imunitní systém zdravého psa vyžaduje základní živiny, aby přirozeně bojoval proti škodlivým činitelům.

• Zvýšená absorpce – Naše práškové složení zvyšuje biologickou dostupnost, což znamená, že se absorbuje více.

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA)
Zlepšete syntézu svalových bílkovin, svalovou hmotu a celkové metabolické zdraví.

Borůvka
Studie zjistily, že borůvky jsou silný antioxidant, pomáhají udržovat zdravou hladinu cukru v krvi a zlepšují celkové kardiovaskulární zdraví.

Celé vejce
Vejce, vynikající zdroj bílkovin, pomáhá budovat a posilovat svaly. Vejce také obsahují biotin, nezbytný faktor pro růst buněk a zlepšení metabolických funkcí.

Složení:

Kuře, sušený kuřecí tuk, stabilizované rýžové otruby, mléčný proteinový izolát, oxid křemičitý, kreatin*, agávový nektar, maltodextrin, hermelínový olej, citrusová moučka, světlicový olej, celá vejce, kokosový olej, methylsulfonylmethan (MSM)*, sůl, chlorid draselný , Chondroitin sulfát*, Směs brukvovité zeleniny, Sušená borůvka, Prášek z višní, Prášek z brusinek, L-Leucin*, L-Carnitin*, L-Arginin*, Taurin, L-Glutamin*, Citrát sodný, Patentovaná směs sušených: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus brevis, Bifidobacterium, bifidum, Bifidobacterium, longum, Streptococcus thermophilus, Jodid draselný, Pyroxitol, H.COL. fosfát, glukonát měďnatý, oxid zinečnatý, kyselina listová, thiamin monohydrát, kyselina hyaluronová*.

*Není uznáváno jako základní živina podle nutričních profilů krmiva pro psy AAFCO.

Neobsahuje: len, pšenici, lepek, sóju, vedlejší produkty, umělá barviva nebo umělá aromata.

Možnost podávaní:

1. Sušené, omáčka nebo zamíchat do vlhkého krmiva.
Přidejte naši směs živin do krmiva pro vašeho psa třemi způsoby: nasypte na granule, přidejte vodu a udělejte omáčku nebo smíchejte s vlhkým krmivem. Psi také milují chuť!

2. Vše najednou nebo Rozdělit mezi jídly.
Každé ráno dejte plnou porci nebo si doporučenou odměrku (odměrky) rozdělte na celý den.

3. Konzistence je klíčová.
Jako každý zdravotní režim, skutečná změna přichází s opakováním. Podívejte se na úplné výsledky za 28+ dní a pokračujte v dodávání, abyste si udrželi požadovaný výsledek.

NÁVOD NA KRMENÍ
S jídlem: Doporučené dávkování krmte v době jídla. Skvěle se smíchá s vodou. Začněte s ½ doporučeného množství. Celou dávku podávajte za  7 dní.

Po tréninku: Pro optimální výsledky krmte do 45 minut po cvičení pro podporu regenerace, smíchejte 1-2 odměrky s 1 šálkem vody a vytvořte skvělý proteinový koktejl!

VELIKOST DENNÍ PODÁVÁNÍ

Dávka na 11,5Kg živé váhy.

Nízká (chůze) 1/2 odměrky
Střední (běží) 1 odměrka
Vysoká (hbitost, lov, sprint) 1 a 1/2 odměrky

Balení obsahuje 28 odměrek.

Doplňkové parametry

Kategorie: K9 Power
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: