Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

Starfire’s No Stain 29ml

Kód: 8778
Tip
1 019 Kč / ks
Není skladem

Starfire’s No Stain je produkt na odstraňování skvrn, který bezpečně a účinně odstraní skvrny kolem očí vašeho mazlíčka. Tento bezpečný a snadno aplikovatelný pudr se nanese během sekundy a neobsahuje bělidla, peroxid ani antibiotika. Přípravek lze použít i u malých štěňat. Starfire’s No Stain není škodlivý ani při požití. Obličej vašeho mazlíčka bude čistý a zářivý jako u opravdového vítěze BIS – to vám zaručujeme.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento přípravek, který vyvinul chovatel malých plemen Tony Cabrera z chovatelské stanice American Kennel Club, odstraňuje dokonce i ty nejtmavší a velmi odolné skvrny, díky čemuž bude obličej vašeho psa nebo kočky krásně čistý. Tento produkt, testovaný více než 20 let několika celosvětově uznávanými chovateli, zajistí čistý vzhled všech plemen psů i koček – dokonce i bílosrstých.

Použití:

Psi s krátkou obličejovou srstí: Ponořte do produktu aplikační kartáček (vatovou tyčinku) a naneste ráno a večer na skvrnu, aby byla zcela pokryta práškem. Produkt se nelepí a nezanechává zbytky a lze ho snadno setřít (je vhodný i pro aplikaci v den výstavy).

Psi s dlouhými obličejovými chlupy: Pro dlouhosrsté psy s dlouhými vousy nasypte produkt do skleničky a smíchejte ho s dostatečným množstvím horké vody, abyste vytvořili hustou pastu podobné zubní pastě. Naneste na obličejové chlupy a poté vezměte plastovou balicí fólii a chlupy s naneseným produktem zabalte. U silného zbarvení aplikujte dvakrát denně, dokud zbarvení nezmizí. Za účelem udržování opakujte stejný postup ale jen každé dva dny. Vousy vyčešte, naneste na ně přípravek a zabalte je.

DŮLEŽITÉ! Do přípravku NENAMÁČEJTE stejný konec vatové tyčinky dvakrát, abyste zabránili jeho kontaminaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pečující přípravky - Treatments
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: