Kvalitou ke zdraví. Trváme na kvalitě vitamínů, pamlsků i krmiva.

Skinmed chlorhex gel 100g 2%

Kód: 9691
348 Kč / ks
Na dotaz

Veterinární přípravek je doporučen v případech hot spotu, dále pro ošetření kůže při podráždění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení:

Chlorhexidin diacetát 20 mg/g Natrosol 250 HHX, Glycerin, Dimethylsulfoxid, Eumulgin CO 40, Euxyl PE 9010, Levandulový olej, voda čištěná

Cílový druh: 

Skot, prasata, drůbež, psi, kočky.

Charakteristika: 

V případě potřeby vystříhejte postiženou oblast a naneste přípravek. Veterinární přípravek je doporučen v případech hot spotu, dále pro ošetření kůže při podráždění (např. po bleším kousnutí, po odstranění klíštěte, …), při zánětlivých procesech kůže a v případech alergických kožních onemocnění. Přípravek lze použít i pro kompletní ochranu dutiny ústní, kde snižuje zátěž výskytu nežádoucích mikroorganismů a působí proti tvorbě plaku.

Způsob použití: Aplikujte gel přímo na postiženou oblast v dostatečné vrstvě a zabraňte zvířeti v olizování ošetřených míst. Opakujte tento postup alespoň dvakrát denně.

Upozornění: Zhorší-li se projevy podráždění kůže, zamezte opětovnému použití přípravku a poraďte se s veterinárním lékařem na dalším postupu. Nenanášejte přípravek do očí a v okolí očí.

Uchovávání: Uchovávejte při teplotě 15 až 25°C. Chraňte před mrazem. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávat mimo dohled a dosah dětí. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální kosmetika
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: